הרולטה מכה שנית: לקראת ה-Sound Roulette השני
12 בפברואר 2013  //  By:   //  כללי  //  No Comment

האנשים ששומרים על היארד הישראלי חי ובועט מתכנסים בחמישי הקרוב לערב שורף, רותח ומלא באקדחים שלופים. מי שהדאנסהול וג'מייקה זורמים לו בורידים – זה הזמן והמקום

הכי יארד בישראל. Sound Roulette #2

סצנת הדאנסהול והרגאיי בישראל תתכנס ביום חמישי (14.2.13) במועדון ה:סאבליים" בת"א לאירוע ענק במונחים מקומיים. האנשים ששומרים על הגחלת היארדית בישראל בערב שכולו בכיוון "רולטה" של מוזיקה.

ה-Sound Roulette הפך לאירוע שנתי (זו השנה השנייה ברציפות), ואירוע שנתי למי שמודע למה שקורה בג'מייקה, זהו משהו גדול ומכובד.

בולטי הסאונדים, התקליטנים וגם האמנים שמלווים את הסצנה הזו ינסו להביא את מועדון הסאבליים למשהו הכי יארדי בישראל עם סטים על גבי סטים וטיונים על גבי טיונים.

אז מי יהיו שם כדי לשלוף טיונים?

איימר סאונד ששומרים על המותג כבר עשור עם תיקלוטים ברחבי הארץ והעולם, יהיו שם עם כל הארסנל והטיונים הכי מעודכנים והכי שורפים ביארד, כאלה שיצאו לאחרונה במיקסטייפ עדכני ומלהיב.

להורדת המיקסטייפ החדש של איימר Betta Muss Come

מיסטיקל יוט סאונד, התגלית והכוכב העולה בסצנת הרגאיי המקומית. מהצפון והדרום הם חורכים היום גם רחבות בת"א.

טבסקו (Bad Boy Int'l), הנציג הישראלי בסאונד הניו יורקי הוותיק ורווי המלחמות המוזקליות (קלאשים). עם הקופסא שבאמתחתו לא ממש כדאי להתעסק.

רודבוי סאונד, מוותיקי הסאונדים בארץ ועם רקורד מכובד של ביקורים בכל חור בארץ יגיעו לשרוף את הרחבה גם הפעם.

מי שעוד יחרכו את הבמה יהיו צ'ולו, האב הרוחני של הסצנה ויחד איתו גם סול ג'יי אחרי אלבום בכורה אדיר וטיונים שלא מפסיקים להתנגן ברחבי הסצנה וכמוהו גם נצ'י נצ' שלא מפסיק לעבוד על חומרים חדשים. שלושתם יגיעו להצית את הבמה שבלאו הכי תהיה חמה מתמיד.

לרכישת האלבום "משהו חייב לקרות" של סול ג'יי

את החסות לאירוע נותנת חנות "מאד מאן" – חנות בגדים האורבנית הגדולה ובישראל וגם הבית החם של הסצנה כולה.

כמו כן, מדובר ב-Birthday Bash לעופרי (RPG) פז.

לדף האיבנט בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply