השבוע ברשת: באונטי למען קרטל, ביני מאן בתפקיד מלך הדאנסהול ומה עם דקסטה דאפס?
1 במאי 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, לא ידענו, לא שמענו  //  No Comment

"לא ידענו, לא שמענו": באונטי בהצהרה מהפכנית, מלך הדאנסהול יופיע לא רק כזמר בסרט חדש, ואחד הכוכבים העולים בסצנה עושה צרות וגורף חשיפה שלילית. ג'מייקה ברשת – הכל בפנים

vybz-kartel-bounty-killerקרטל עם באונטי בימים עברו. הגדול ביותר?

הרשת מכתיבה את סדר היום בעולם כולו. חובבי הדאנסהול, הרגאיי והתרבות הג'מייקנית ממשיכים להיחשף לחדשות דרך הרשתות החברתיות וכך גם בשבוע החולף. שוב ריכזנו לכם את הדברים הכי בולטים – ב"לא ידענו, לא שמענו".

באונטי בשירות קרטל
אחרי שטיפח דור של לא מעט אמני דאנסהול, באונטי קילה נחשב למנטור ומורה דרך עבור דור חדש באלייאנס שלו. יחד עם זאת, קילה לא שכח את מיר שהוא עצמו יצר והבהיר דעתו באינסטגרם לגבי הסוגייה המדוברת – מיהו אמן הדאנסהול המשפיע ביותר בעשורים האחרון.

A video posted by Moniqueudabestest (@_mrsthing) on

 

אז אמנם באונטי אחראי גם לצמיחה של מובאדו וביזי סיגנל, אך לדעתו יש אחד מעל כולם – וייבז קרטל. "שני אמנים הם הגדולים ביותר מאז נינג'ה מאן וקוברה בשנות ה-90", כתב קילה באינסטגרם לתמונה שלו לצידו של קרטל. "כל כך עצוב שהוא לא איתנו בחוץ היום", הוסיף וכינה אותם אב ובנו. נדמה כי בעת האחרונה כולם מכירים בחשיבות של קרטל לסצנת הדאנסהול לאחר שגם מובאדו כאמור חזר לשתף עימו פעולה באחרונה.  

 

ביני מאן: לא רק זמר הבמאי, ראפר ושדר הרדיו האמריקאי, ניק קאנון, נע בחודשים האחרונים בין ארה"ב לג'מייקה כשהוא בונה את הסרט החדש שלו – "King Of The Dancehall". מי שיתפוס לא רק מיקרופון בסרט אלא גם ישתתף בסצנה מסוימת הוא ביני מאן שגם נושא כינוי זהה לשם הסרט, אבל כמובן אחד הלהיטים הגדולים שלו הוא בשם זהה ואותו הוא אמור לבצע במהלך הסרט.  

ninjaman-spliffstar-determine-1נינג'ה מאן עם דטרמיין בצילומי הסרט בג'מייקה (אינסטגרם)

 קאנון הטיס לג'מייקה אמנים כמו באסטה ריימס על מנת שייקחו חלק בתסריט ויחד איתם צפוי להשתתף בסרט גם נינג'ה מאן, עוד אמן דאנסהול ממעצבי הז'אנר כולו בייחוד בשנות ה-90. "ביני בהחלט מעוניין להיות חלק מהסרט, אחרי הכל הוא מלך הדאנסהול", ציינו בהפקה.

קאנון מוכר בארה"ב כמנחה טלוויזיה, זמר ומנחה רדיו, אך גם בעקבות מספר סרטים שהפיק. בנוסף הוא הגרוש של זמרת הפופ, מאריה קארי.

דקסטה דאפס עושה צרות
אחד האמנים העולים בג'מייקה בעת האחרונה, דקסטה דאפס, עם הלהיט "7 Eleven", הסתבך בשבוע האחרון. האמן ששמו האמיתי הוא לואיס גראנדיסון, תועד כשהוא מתעמת עם שוטרים בשדה התעופה במונטיגו ביי, ג'מייקה. הדבר עלה לו כמובן במעצר וזימון למשפט, אך הרבה מעבר, גם בתדמית ועשרות תגובות ברשתות החברתיות. לא סביר שזה ייפגע לו בקריירה המתהווה, אחרי שסיפק כמה להיטים ב-2014, אך גם בנושא זה הרשת הג'מייקנית געשה השבוע.

 

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply