השגרירה ריהאנה: כוכבת הפופ בשירות הדאנסהול
15 ביוני 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  1 comment

אחת מהאמניות החמות בעולם צפויה לשתף בקרוב פעולה עם כוכבי הדאנסהול, וייבז קרטל, פופקאן ומובאדו כחלק מהאלבום החדש שלה. וגם: הרידים הלוהט של 2015 והחינוך הנכון. אל תגידו: "לא ידענו, לא שמענו"

rihannaריהאנה. לא מסתירה את אהבתה לדאנסהול

היא לעולם לא מפסיקה להפתיע. כן, אנחנו מתכוונים לתעשיית המוזיקה בג'מייקה, הדאנסהול והרגאיי כאחד. השבוע ברשת, הרידים הכי חם ב-2015, הכוונות של ריהאנה וחינוך מאתגר לילדים בג'מייקה. "לא ידענו, לא שמענו", כדי שתדעו הכל.

ריהאנה: שגרירת הדאנסהול החדשה-ישנה
עולם הדאנסהול לא חדש לה, אבל כנראה שבאלבום הבא שלה כוכבת הפופ העולמית תייחצן קצת דאנסהול. הדיווחים בעת האחרונה כי ריהאנה החלה לבדוק עם מי מהאמנים הבאים תרצה לשתף פעולה. בסביבתה של הכוכבת הלוהטת, ילידת בארבדוס בקאריביים, כבר יצרו קשר עם מובאדו, פופקאן ואפילו וייבז קרטל (או לפחות נציגיו), זאת על מנת ליצור שיתופי פעולה אפשריים. כנראה שבקרוב תהיו עדים לדאנסהול שיחגוג היטב בתוך המיינסטרים. ריהאנה אגב אמורה בעקבות החיבור המדובר להתעופף לג'מייקה כדי להקליט בצוותא עם האמנים המדוברים.

ריהאנה לעולם לא הסתירה את אהבתה לג'מייקה ולמוזיקת הרגאיי והדאנסהול. היא טענה שבוב מארלי הוא האמן שהכי השפיע אליה מבחינה מוזיקלית, הקליטה את הקליפ ל-"Man Down" ברחבי האי ואף פירגנה לביזי סיגנל בשיווק הצ'ון שלו בדרך שלה.

חיכינו חצי שנה: הרידים ש'מעיף' את כל ג'מייקה
חצי שנה בתוך 2015 ואנחנו עדים לרידים הראשון שבאמת שורף כל פינה באי וכמובן זולג גם לעולם. "Good Good Productions" ובעיקר המפיק שלהם, זום, מצאו את הביט הנכון ושחררו בשבועות האחרונים את "Liqour" – הרידים הכי חם עד כה בשנה הנוכחית. תמצאו עליו את מובאדו שלא מפסיק להתנגן בכל מסיבה ברחבי קינגסטון מרגע יציאת הצ'ון, "My League". גם אלקליין, וייבז קרטל, אוקטיין וביני מאן מתלווים אליו. ולמה זה כזה מעניין? כי בדר"כ לוקח לרידים מספר שבועות אם לא חודשים כדי לחלחל לתוך התעשייה שחוגגת מדי ערב, אך הפעם זה פשוט קרה מהרגע הראשון. בקרוב תקבלו דיווח מלא על הרידימים החמים של השנה עד כה.

@kingbeenieman on the #goodgoodproduction #liquorriddim #newmusic #summerriddim A video posted by Good Good Productions (@goodgoodproductions) on

 

ילדים הם העתיד: פופקאן וקונשנס למען החינוך
תופעה מבורכת שמתרחשת בשבועות האחרונים בג'מייקה היא ביקורם של אמני דאנסהול ורגאיי בבתי ספר כדי לתת וייב ל'יוטס' וגם להטיף להם מעט מסרים. זה החל עם איי אוקטיין והקרו שלו, שכולל אמנים צעירים בתחילת הדרך כמו ג'הזיל מיירי, ברייקה ודי איסט. גם אמנית כמו אייקאה הגיעה לעשות את השליחות הזו ולאחרונה גם פופקאן וקונשנס נרתמו למחווה ונתנו שואו לילדים. חינוך כבר אמרנו?

 

Konshens-Popcaan-at-school-tour

 

 

 

 

 

 

 

פופקאן וקונשנס עושים טוב לצעירים (מתוך אינסטגרם)

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

About the Author :

1 Comment to “השגרירה ריהאנה: כוכבת הפופ בשירות הדאנסהול”

Leave a reply