התיאוריה שלו: אלבום רגאיי חדש לאייג'נט סאסקו
19 בנובמבר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, ביקורת אלבומים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחד הדי ג'ייז הבולטים בג'מייקה משיק אלבום אחרי שמונה שנים שכולו רגאיי. השם מיוחד, הצ'ונים מפציצים ויש גם הצצה מיוחדת. קדימה – "Mix This"

Assassin-TheoryOfReggaetivity

הקול זה הכל. העטיפה החדשה של סאסקו

האלבום הזה היה מתוכנן לשנה שעברה, אבל כנראה שהמועד הנכון הוא עכשיו. אסאסין, אייג'נט סאסקו בשבילכם ישחרר בקרוב את אלבומו השלישי והראשון מזה 8 שנים – "Theory Of Reggaetivity".

סאסקו שצמח כבן טיפוחיו של ספראגה בנז בראשית שנות ה-2000, נחשב לאחד הדי ג'ייז הבולטים בג'מייקה בעשור האחרון. עם קול ייחודי הוא יודע לעשות את זה גם ברגאיי, גם בדאנסהול וגם בהיפ הופ שם נכנס לתעשייה בשנה האחרונה עם שיתוף פעולה יחד עם הראפר קנדריק למאר.

האלבום הנוכחי יהיה כולו רגאיי. הפרויקט נרקם במהלך סיבוב ההופעות של סאסקו באירופה ויופק ברובו על ידי ג'רמייקה, פיוניר מגרמניה.

כמות השירים בו לא נחשפה, אך צ'ונים שתוכלו למצוא בו הם "Mix This", אחד הלהיטים של סאסקו בשנה החולפת. גם "Day In Day Out" ו-"Country Bus" שנושא את שם הרידים של צ'ימני רקורדס ייכללו באלבום.

"אנשים רוצים לראות אותי עושה רגאיי ואני רוצה לדבר לכל הקהלים", העיד סאסקו על אלבומו החדש שהושק בקינגסטון ממש השבוע. מוזמנים לטעום.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply