ה-71: סיזלה מציג אלבום חדש ומופתי
1 במרץ 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחרי שחיכה יותר משנה לתוצר הסופי "876" יצא לאוויר העולם. האיחוד עם ג'ה קיור שוב הפיק להיט פוטנציאלי ויש בו עוד 12 צ'ונים משובחים. אפשרות האזנה ופרטים בפנים

Sizzla-876-COVERחיכינו והוא כאן – 876

זה היה אמור לצאת כבר באפריל בשנה שעברה, אבל אומרים שלכל דבר יש את הזמן שלו. סיזלה קלונג'י לעולם לא מפסיק לייצר מוזיקה וממש בימים האחרונים שיחרר את אלבומו ה-71 במספר (!) – "876".

כן הלוגו הצבעוני והמוכר שמתנוסס כבר למעלה משנה בכל מקום בו סיזלה מופיע וגם מעטר את שמו ברשתות החברתיות, סוף סוף נשא פרי. "יש כאן צ'ונים לבחורות היפות, צ'ונים של ראסטה וכמובן על גאנג'ה כי הגיע הזמן שיעזבו אותה בשקט", ציין סיזלה.

13 צ'ונים יש בו באלבום שנחשב לאחד הטובים והמושקעים שיצאו מבית היוצר של סיזלה, בטח בשנים האחרונות. "זה אלבום פשוט יפה", הוסיף אייקון הדאנסהול והרגאיי שיחגוג באפריל השנה יום הולדת 40.

באלבום תוכלו למצוא צ'ונים כמו "Breath Of Life", "Live My Ganja Alone" וגם "Beatiful Place". מעבר לכך יש בו איחוד בצ'ונים מבריק בין סיזלה לג'ה קיור שכאמור מזכיר נשכחות. "Bad Mind" מחזיר אחורה בזמן כמובן ל-"Divide And Rule" הבלתי נשכח.

ואם הליידיז מחכות אז יש גם שיתוף פעולה עם זמרת אמריקנית בשם סמירה טיילור. הביקורות בהחלט מהללות את האלבום בימיו הראשונים. ההפקה הרובה היתה בשיתוף של סיזלה עצמו ב-Judgement Yard של באוגוסט טאון בג'מייקה. איכות תמצאו בו ללא ספק.

אהבתם? חפשו אותנו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply