ורשון: "אמא בכלל רצתה שאהיה תלמיד, אבל היום היא מחייכת"
17 באוקטובר 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ראיונות  //  2 Comments

הפריצה הגדולה של הדאנסהול ב-2015 מעיד: "אני לא מכיר את אבא שלי. זה הזמן להודות שלי להחזיר לאמא". וגם יודע להישאר בפוקוס: "יש לי עוד הרבה מה לעשות". הפצצה קצרה מתגלית השנה

Vershonמחזיר לאמא על הכל. ורשון

אם ב-2014 חובבי הדאנסהול בג'מייקה קיבלו את הפריצה של דקסטה דאפס שנמשכה כמובן לתוך 2015, השנה הנוכחית היא בעיקר זו של ורשון ועכשיו גם של ג'המיל.

בעוד ג'המיל כבר עושה צעדים בתעשייה מספר שנים, עבור ורשון מדובר בפריצה מטאורית. האמן הצעיר בן ה-24, יליד הגטו בקוקברן פן בקינגסטון עבד בשנים האחרונות על מוזיקה ולא ממש זכה להכרה, עד שהגיע ינואר האחרון. בראיון בג'מייקה הוא חושף קצת מהדרך שלו למה שנראה כמו עתיד מבטיח לו וכמובן למשפחה.

"בערך בגיל 14 התחלתי לשיר באופן רציני, הייתי ילד שלא ממש השקיע בבי"ס, וכל הזמן חיפשתי אטרקציות מבחוץ. בחורות, מוזיקה", הוא מעיד תחילה.

ורשון צמח כאמור בגטו בקינגסטון ולצד שני אחים, דאג להיות הגבר בבית כשחי רק עם אמו. "אני לא מכיר את אבא שלי בכלל", הוא מעיד. "אמא רצתה שאהיה תלמיד טוב, אבל היום היא מברכת על מה שאני עושה ושמחה בהצלחה".

הצ'ון שלו, "Inna Real Life", היה למעשה הראשון שגרם לו לפרוץ לתודעה. "זה בדיוק על החיים שלנו כילדים. אמא התעקשה שיהיה לנו הכל, אבל לא תמיד היה", הסביר. "אני שמח להחזיר לה היום והצ'ון 'My Time' זה צ'ון שמודה לה ושזה הזמן להחזיר לה".

כשהוא מתכנן כבר על אלבום בכורה הוא דואג לצנן את ההתלהבות ונדמה שנשאר עם הרגליים על הקרקע: "אני עדיין בהתחלה שלי, אי אפשר לטעות ויש לי עוד הרבה מה לעשות". Use To Hungry, כבר אמרנו?

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

2 Comments to “ורשון: "אמא בכלל רצתה שאהיה תלמיד, אבל היום היא מחייכת"”

Leave a reply