ושוב איתכם: ביזי סיגנל חזר הביתה אחרי כחצי שנה
19 בנובמבר 2012  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, כללי, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

האמן הורסטילי חזר ליארד הג'מייקני, התקבל ע"י מנהלו, שיין בראון וחברו, אלפאנט מאן. ביזי זכה לאיחוד עם חברתו ובנו הבכור שנולד בעת שהותו בכלא. מקורביו צופים כי יקח לו זמן לשוב לענייני המוזיקה, אך זה יקרה בהמשך השנה האזרחית

מתאקלם לחיים מחדש. ביזי סיגנל בשבת האחרונה (הטוויטר הרשמי של ביזי סיגנל)

אמן הרגאיי והדאנסהול הפופולארי, ביזי סיגנל נחת בלילה שבין שישי לשבת (שעון ישראל) בנמל התעופה, נורמן מאנלי בקינגסטון וחזר לביתו אחרי חצי שנה שבה שהה בכלא במינסוטה, ארה"ב. סיגנל ששמו האמיתי, גלינדייל גורדון, שם שהתברר רק לאחר היוודע כל נסיבות מעצרו, מיהר להתחמק מהצלמים והתקשורת ועפ"י דיווחים בתקופה הקרובה ירד מעט למחתרת.

סיגנל נאסף בשדה התעופה ע"י חברו הטוב, אמן הדאנסהול, אלפאנט מאן ומנהלו האישי, שיין בראון והשלושה נסעו לביתו של סיגנל שם פגש לראשונה את בנו הבכור שנולד בעת שהותו בכלא. חברתו של סיגנל, טניה פאלמר, ילדה את בנו, איג'יפט (Egypt) בחודש יולי, אז שהה ביזי בתא המעצר.

מתאחד עם החברים. אלפאנט מאן אחרי המפגש עם ביזי (הטוויטר הרשמי של ביזי סיגנל)

מאוחר יותר החל סיגנל להראות סימני חיים ואף צייץ בחשבון הטוויטר שלו: "נחשו מי חזר? אלוהים הוא טוב. אני והאחים שוב מאוחדים. רק אלוהים", דבר שגרר כמובן אלפי תגובות ממעריציו.

בימים שלפני מעצרו שיחרר סיגנל בחסות ענקית ההפקות VP רקודרס אלבום בשם Reggae Music Again, אלבום שזיכה אותו בכניסה למועמדות לפרס אלבום השנה בעולם הרגאיי בטקס פרסי הגראמי שייערך בחודש פברואר 2013 בלוס אנג'לס, קליפורניה. האלבום מבטא את רצונו של האמן הכל כך ורסטילי הזה, להחזיר מעט מן המוזיקה השורשית והתגובות שזכה לאמני פאונדיישן דוגמת מרסיה גריפית'ס, ברס האמונד ואחרים היו חיוביות ביותר.

למרות זאת, מקורביו טוענים כי בתקופה הקרובה הוא ייקח מעט זמן לעצמו ולמשפחתו ואולי לקראת סוף השנה האזרחית, בחודש דצמבר, יחזור לסטודיו ויתחיל לשחרר שוב טיונים.

ביזי יודע למי להודות (הטוויטר הרשמי של ביזי סיגנל)

כזכור, סיגנל נעצר בחודש אפריל שעבר באותו שדה תעופה ולאחר שחזר ממסע הופעות באמסטרדם. הוא הוסגר לארה"ב והועלו בפניו חשדות לפיהן עוד בשנת 2002 ברח מאישומים של סחר בסמים, חלקם עבור אחד האנשים ששלטו בעולם התחתון ביארד הג'מייקני, כריסטופר "דודוס" קוק. עוד טענה שהועלתה כלפיו הייתה שהסתובב בעולם בזהות בדויה כשנשא את השם ריאנו גורדון. במסגרת עסקת טיעון ומפאת העובדה שעברו 10 שנים מאז, הגיע סיגנל באמצעות עורכי דינו לעסקת ששיחררה אותו בערבות אחרי כחצי שנה ומנע אובדן של עוד קול משמעותי לעולם הרגאיי, כאשר בוג'ו בנטון כבר שוהה במעצר החל משנת 2009 ובשנה האחרונה גם אמן הדאנסהול, וייבז קרטל, כאשר לשניהם לא צופים שחרור בעת הקרובה.

About the Author :

Leave a reply