ושוב איתכם: שיתוף פעולה מסקרן בין ריהאנה לבוג'ו בנטון
12 ביוני 2017  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

אחרי שרקדה לצ'ונים של קרטל וביזי סיגנל, כוכ הפופ העולמית צפויה לשחרר סינגל בשם "Phatty" יחד עם האמן הכלוא. איך הכל הוקלט ומה "רירי" רמזה? הכל כאן

ריהאנה חושפת בוג'ו

כוכבת הפופ העולמית ריהאנה ממשיכה להוכיח את חיבתה לרגאיי ולמוזיקה שיוצאת מהקאריביים. על פי דיווחים בקרוב היא מתכננת להפתיע אותנו עם שיתוף פעולה אמן שהרבה זמן קולו לא נשמע, בוג'ו בנטון שנמצא מאחורי סורג ובריח.

ריהאנה שיחררה שני סינגלים חדשים בתחילת השבוע, מה שגרם להשערות על פרויקט חדש ועל פי מה שמסתמן השניים ישחררו בקרוב את "Phatty", שיתוף פעולה של שניהם. תאריך שחרורו של הסינגל לא ברור אבל ריהאנה חשפה את הודות הבשורת באתר "ASCAP", אתר בו נרשמים שירים בתעשיית המוזיקה בארצות הברית כדי להגן על זכויות היוצרים שם נרשם הצ'ון תחת השם "Only One Who Knows".

בוג'ו בנטון שכלוא מאז 2011 לא ממש רשאי להקליט מוזיקה בתאו, אך על פי מקורות בסביבתו מדובר בחומר שהוקלט מראש או לפחות חלקו של בוג'ו בנושט. "אי אפשר לגלות את כל הפרטים על זה אבל אני יכול לומר כי יש הרבה חומר שלא פורסם בעבר", אמרו מקורות בסביבת האמן. "אלה שני אמנים גדולים, ואפשר לצפות רק למשהו גדול משניהם".

ריהאנה תמיד היתה ידועה כמעריצה גדולה של מוסיקת רגאיי ודאנסהול ומיוחד אמנים כמו בוב מארלי, בוג'ו בנטון וסיזלה. כמו כן, היא פיזזה לא פעם לצ'ונים של וייבז קרטל ולצ'ון של ביזי סיגנל. אם מדובר ברמז או לא? ריהאנה נחשפה בשבוע שעבר עם חולצות שעטו את פרצופו של בנטון.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply