זהירות מיקסטייפ: טיפה יורה לכל עבר ב-"Stay Away"
27 באוקטובר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, מיקסטייפים  //  No Comment

אחרי יותר מארבע שנים בתעשייה, אחת הנשים הבולטות בסצנת הדאנסהול עם מיקסטייפ שכל הקשר בינו לבין ילדים מקרי בהחלט. כש-Chrome הפיק, אתם רק מוזמנים להאזין

Tifaהקשר לילדים מקרי בהחלט. העטיפה של "Stay Away"

עם שם מעניין וחד כאחד – "Stay Away" הוא המיקסטייפ החדש של טיפה, אחת מכוכבות הדאנסהול בג'מייקה בשנים האחרונות.

"כל מי שעוד לא מלאו לו 18, זה לא בשבילו", היא מעידה. "אנשים יהיו מופתעים, אפילו בהלם מהתוכן, אבל זה התוצר".

טיפה שנחשבת לאחת הדיוות העולות בתעשיית הדאנסהול החל מ-2010, לא בחלה בשום מילה בוטה בליריקס, אבל חובבי דאנסהול ובעיקר חובבות, יכולות להזדהות בקלות עם התוצר הסופי.

"אין תזמון מושלם. המיקסטייפ היה מוכן ולא רציתי לחכות", הוסיפה לאטיפה בראון. "זה כל מה שיש לי לומר לעולם על מה שחוויתי בחיים הפרטיים ובתעשיית המוזיקה ב-4 השנים האחרונות".

את המיקסטייפ יצר אחד הדיג'ייז המוערכים בג'מייקה, ZJ Chrome, שדר בתחנת הרדיו ZIPFM וכמובן מפיק. כמובן שהצ'ון שלה על הרידים האחרון שלו – "Let's Rock This", צ'ון בשם "Ratings" בפנים, אבל לא רק.

תמצאו שם שילובים על טהרת ההיפ הופ שמבהירים לגמרי איזה די ג'יי טיפה יכולה להיות. יש שם גם את "Nuh Deady Deady", על ה-'Rodeo Zone' של מרקוס מיירי מתחילת 2015 וגם את "I've Got Money", על ה-'New Money' מאשתקד וגם את אחד הלהיטים האחרונים שלה – "Tip Fi Di Strip". כן וגם את הצ'ון הכי חם שלה מהשנה שעברה – "Jealous Ova" יחד עם דקסטה דאפס.

לילדים זה לא ממש, אבל ל"התרחק" כבר אמרנו? תלחצו פליי.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply