זה הכל רק משחק של שמועות
30 בנובמבר 2011  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, רידימים חדשים  //  No Comment

דיווחי החדשות הסוערים הושפעו מהודעה של בלוגר בודד שהבעיר את עולם הרגאיי בהודעת שווא לפיה וייבז קרטל ברח מתאו בכלא תוך מהומה גדולה שהתרחשה בו. עוד בחדשות שוד, מוות וגם קצת מוזיקה מרעננת. איך שר גרגורי אייזקס? Rumors Agwaan

החדשה הסוערת של היום מגיעה שוב ואיך לא מכיוונו של וייבז קרטל, ועם זאת הפעם ממש לא באשמתו. דיווח כוזב של בלוגר חשף הבוקר כי קרטל ברח מתאו בכלא, בוא הוא שוהה בתקופה האחרונה באשמת מעורבות ברציחתם של שני אנשים. עולם הרגאיי געש, וג'מייקה יחד איתו סביב אותו דיווח, טענות כי שוטרים נהרגו ואסירים נוספים היו בין המסייעים לקרטל ושותפים לפשע. ועם זאת בשעות האחרונות התבררה התמונה האמיתית תוך הכחשה רשמית של דובר משטרת ג'מייקה שאישר כי קרטל שוהה בתאו כבכל אחד מן הימים האחרונים. קרטל עצמו מחכה ל-21.12 אז יחל שלב ההוכחות במשפטו, כשהראיות נגדו הולכות ונעשות חמורות יותר ויותר. ללא ספק שמו של קרטל לא נכתב בנושאים חיובים כבר תקופה ארוכה, וככל הנראה הדבר גם לא יחזור לקדמותו.

אחד מאמני הדאנסהול שנוצרו באימפריית גאזה בחסותו של קרטל, ולאחר מכן גם היה אחד מהמסוכסכים עימו, בלאק ריינו, נשדד ביום שישי האחרון. ריינו שהה במשרד של אמרגנו בעת שגנבים שברו את חלון הרכב שלו, שדדו תכולה שכללה בגדים חדשים ואת דרכונו. ריינו עצמו פנה לאותם הגנבים וביקש כי יחזירו לו רק את דרכנו ושיהנו משאר השלל.

בוג'ו בנטון, אמן הרגאיי הענק, אשר שוהה במאסר בין עשר שנים בארצות הברית, מבקש זה תקופה ארוכה לעבור לכלא אחר לאחר שהוא טוען כי התנאים אינם תנאים. עורך דינו טען היום כי: "המקום הינו אחד המקומות הקשים שאפשר לעלות על הדעת". בנטון, ששמו האמיתי הוא מארק מיירי, נמצא בכלא מיסיסיפי במדינת טקסס ומבקש לעבור למקום יותר נוח עבורו. בית המשפט הפדרלי נענה לבקשה ודיון בדבר מעבר עתיד להתקיים בקרוב.

בארי ליוולין, חבר להקת ההיפטונס הלך לעולמו בגיל 64 בסוף השבוע שעבר. ההיפטונס שכוללים בנוסף את ארל מורגן ולירוי סילבס האגדי התפרסמו בעיקר בשנות ה-70 כאשר טיונים כ- Book Of Rules זכו להצלחה אדירה. ליוולין סבל ממחלה בשנים האחרונות ונכנע לה כשהוא מותיר אחריו אישה ושני ילדים.

איי אוקטיין, אמן הדאנסהול הלוהט של ימינו נבחר זו השנה השנייה ברציפות להיות שגריר של כבוד עבור תאגיד התקשורת הג'מייקני דיג'יסל ששולטת במירב השוק הסלולארי בג'מייקה ונותנת חסות להרבה אירועים גדולי ברחבי האי. איי אוקטיין עתיד כאמור גם לזכות בתואר זמר השנה, ובנוסף להוציא את אלבום הבכורה שלו בעוד חודש לערך. "אנחנו גאים על הההחתמה המחודשת של איי אוקטיין. הוא תואם את הציפיות שלנו ומהווה דמות מחייבת כשגריר ומקדם חברת דיג'יסל", כך מסרה אחת ממנהלת החברה, שלי-אן קארן. אין ספק איי אוקטיין נעשה לאייקון תרבות בג'מייקה וחבר לחברי להקת הרגאיי הותיקה, אינר סירקל ולזמר ההיפ הופ ביזרק ויחד הוציא את הטיון Young , Wild & Free. כמו כן שיחרר ממש אמש את הטיון Topic Of  The Day.

ואם עסקנו בענייני סלולאר ניתן לציין כי הדאנסהול הגיע גם לאייפון. חובבי האפליקציות נהנים עתה מאפליקציה חדשה של הזמר הלוהט קונשנס. האפליקציה כך מבטיח אמן הדאנסהול הלוהט תכיל את כל החדשות, הטיונים והאינפורמציה אודותיו. כנראה לאות מחווה הוציא קונשנס טיון חדש בשם Crazy Girl בימים האחרונים.

לינק להורדת האפליקציה של קונשנס באייטיונס

שון פול, אמן הדאנסהול וה-R&B המפורסם, שיחרר בימים האחרונים קליפ לטיון שהוציא בספטמבר האחרון בשם She Doesn't Mine.

מובאדו ממשיך לחזק את קשריו עם סצנת ההיפ הופ ושיחרר את הטיון עליו דיווחנו בפעם הקודמת, Survivor יחד עם אמן ההי הופ האמריקאי, אייקון.

רידים שיצא בימים האחרונים ושווה לשים עליו עין הוא Smudge עליו מזמזמים את מילותיהם בין היתר פופקאן, לאדן, דמארקו וביוגל.

ה-Antique  רידים הלוהט מבית היוצר של דון קורליאון מספק לנו שמות נוספים לאוסף המבצעים ואלו הם קפלטון, ססיל וקן בות' הוותיק בשיתוף עם דה פרופסור המחזק את מעמדו.

About the Author :

Leave a reply