זמן ג'מייקה: סיס משיקה EP חדש בהשפעת האי
26 ביוני 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס  //  No Comment

אחרי שחזרה מהאי הקסום ונשבתה, הדרך היתה ברורה: "חזרתי הביתה". עכשיו היא מרגישה אמת: "שרה מהלב". ב-16 ביולי היא משיקה EP עם אמני רגאיי תוצרת כחול לבן. תעשו היכרות

Sissסיס רדיקלז. הולכת עם האמת שלה (בני אססטרקין)

 

סצנת הרגאיי המקומית בישראל לא רוויה כישרונות, אז כשיש כאלו אי אפשר להישאר אדישים. סיון 'סיס רדיקלז' עושה את זה ובגדול.

אחרי חמש שנים של עבודה עם האחים הרדיקליים' וסגנון מוזיקלי שונה לגמרי, סיס ביקרה בג'מייקה ונשבתה במוזיקה ומאז הבינה שזהו הכיוון שלה. ב-16 ביולי היא תשיק את ה-EP החדש שלה – "World Of Fame", במועדון הגגרין בת"א.

 "כשחזרתי מג'מייקה מלאה בהשראה אחרי שנחשפתי לגל הרגאיי החדש שרץ שם (עם אמנים כמו כרוניקס, ג'סי רויאל, ג'ה 9 ולהקות כמו רייג'ינג פאייה) התחלתי לעבוד עם מפיק העל עמית שגיא על השיר שהקלטתי שם – World of Fame"", מספרת סיס.

ההמשך היה ברור: "המשכתי לכתוב עוד שירים עד שהגענו לחמישה. בשניים מהם אני משתפת פעולה עם שלושה אמנים שאני ממש מעריכה ועם הזמן הפכו לאחים יקרים שלי – אודליה, עידו מימון וסול ג'יי", היא מוסיפה.

 הצ'ון הראשון שהוא גם צ'ון הנושא של האלבום, "World Of Fame", יצא לאחרונה וזכה לקליפ משובח כשבקרוב יצאו עוד כמה קליפים מה-EP המדובר.  

לשתף בבקשה לשתף סיס רדיקלז נותנת לנו כוח בערב הופעות מיוחד לתמיכה באולפני הקלטות וחדרי חזרות בת״א במאבק הארנונה.אוזן בר עכשיו בואו!Siss Radicalz@

Posted by Matti Eliyahu on Monday, June 22, 2015

"כשאני חושבת על האלבום הקודם וחמש שנים בהן שרתי בסגנון אחר לגמרי עם האחים הרדיקליים האהובים, אני מרגישה שעברתי דרך. היום אני שרה מהלב עם יותר פתיחות וכנות, הרגאיי תמיד היה בשבילי בית וכיף לחזור אליו", סיכמה סיס.

כאמור ב-16 ביולי היא תשיק באופן רשמי את ה-EP החדש. EP שהחל את דרכו בג'מייקה והתגבש בארץ יחד עם עמית שגיא. אז לצד כל הזרם החדש שנרקם בג'מייקה ולא מפסיק לייצר, גם בארץ יש לו השפעות, וגם יצירות. תפרגנו.

לעמוד של Siss בפייסבוק

לדף האיבנט בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים וחדשות מהתרבות הג'מייקנית הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply