חושב באמת: ג'המיל נשאר מפוקס למרות הפריצה
5 בנובמבר 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס  //  1 comment

כשהוא אחד משלושת האמנים הפורצים של 2015, הכוכב העולה של המוזיקה בג'מייקה מודע: "לא זמן לעצור אלא לייצר". וגם: בקרוב וידאו ל-''True Colors

Jahmiel-TrueColorsג'המיל. רק בצבעים אמיתיים

השנה הזו תיכף מגיעה לסיומה. 2015 היא בהחלט שנה של שלושה צעירים שאחרי עבודה קשה נמצאים היטב בלב התודעה בימים אלו ממש בג'מייקה וגם בתעשיית הדאנסהול-רגאיי כולה. ורשון צמח במהרה עם כמה להיטים כובשים ומסומן ככוכב עתידי. דקסטה דאפס עובד כבר כמה שנים טובות, אבל את הפריצה החל בסוף 2014 ומאז הוא בהחלט מהעתיד של התעשייה הזו.

לצידם, השנה הזו היא כולה ג'המיל. היוט המוכשר מפורטמור עובד כבר כמה שנים בלב התעשייה, לצד פנטהאוס רקורדס הוא גם זכה לעצות מבוג'ו בנטון ובשקט ובאמת שלו סוף סוף הרוויח ביושרה את המעמד שלו.

אחרי "Gain The World" שכבש לא מעט דאנסים ופינות רחוב בקינגסטון, הגיע "True Colors" שעושה את שלו בשבועות האחרונים בג'מייקה ומסתמן כעוד להיט.

ההייפ מסביב לגה'מיל בהחלט גדל והוא מודה שמרגיש אותו לגמרי. "זו השראה שאנשים מקבלים מהמוזיקה שלי. אנשים מתחברים לזה", העיד ג'המיל. "הצ'ון הזה גם הוא על רגעים אמיתיים מהחיים ואנשים באו ואמרו לו – 'יו, זה ממש עליי'. הרגשתי שזה נכון שיהיה לצ'ון הזה גם וידאו".

TrueColorsVideoבקרוב הווידאו. מתוך הצילומים של 'True Colors'

אז כאמור וידאו יצא בקרוב לצ'ון שהופק על ידי Konsequence Musik ומתווסף לרזומה ההולך ונבנה של ג'המיל.

ג'המיל כמובן נשאר צנוע ועם רגליים על הקרקע ואומר: "אני רואה את כל ההייפ מסביב ברשתות ובתגובות, אבל זה לא זמן לעצור אלא לייצר". על מוזיקה חדשה ממנו תשמעו ממש בקרוב.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “חושב באמת: ג'המיל נשאר מפוקס למרות הפריצה”

Leave a reply