חיים באופוריה: סינגל ראשון מאלבום חדש למיסטר וגאס
30 בנובמבר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

לא בכדי הוא נחשב לאמן מרתק. עם רזומה עמוס בתקופה האחרונה, אמן הדאנסהול הוותיק חושף צ'ון אהבה לג'מייקה. וגם: הופעה בישראל בפעם הראשונה ואלבום חדש שכולו אופוריה – הכל בפנים

Vegas-TLVאופוריה בג'מייקה ובישראל. מיסטר וגאס

אחרי שנתן הופעה נהדרת בסאמפסט האחרון באמצע יולי, אמן הדאנסהול מיסטר וגאס עתיד לשחרר ב-23 בספטמבר את אלבומו החדש, "Euphoria". אז שם כבר יש ואולי ההופעה היא זו שהכניסה את וגאס לאופוריה אבל אין ספק שמדובר באחד האמנים החרוצים בג'מייקה.

וגאס חבר שוב לדני בראון, האיש שהפיק לו את אחד הלהיטים הכי גדולים שלו, "Heads High", אך לא רק, הוא גם אמון על גילויים של אמני דאנסהול כמו בוקניר, גופי ורד ראט. והפעם יחד עם בראון הפיקו השניים את "My Jam", הסינגל הראשון שנחשף מתוך האלבום הקרב ובא.

כמו ללא מעט אמנים ותיקים, ו-וגאס הוא אכן אחד כזה, יש לו גם כן לייבל משלו העונה לשם "MV", שגם הוא שות, בהפקה.

מיסטר וגאס בן ה-39 ששמו האמיתי בשם קליפורד סמית' נמצא כבר מסוף שנות ה-90 בסצנת הדאנסהול. וגאס נהנה בימים אלו מעוד צ'ון שמושמע לא מעט בקינגסטון כשהוא משתף פעולה עם הזמרת Latty J בצ'ון "Who Rule". עם הרזומה העמוס שלו אין ספק שיש למה לצפות גם ב-24 בדצמבר כשווגאס ינחת בישראל במהלך טור אירופאי להופעה אחת ויחידה בקומפורט 13.

עוד יהיו שם סנסי סאונד, טבסקו מ-Bad Bot Int'l, והופעות של סול ג'יי וקפה שחור חזק. כמובן שגם ווגאס עצמו שנחשב לפרפורמר בחסד – ייתן את השואו שלו עם הרבה מתבלים מהאלבום החדש.

לינק לאיבנט בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply