חיל התחזוקה: על Mental Maintenance, האלבום החדש של קונשנס
31 במרץ 2012  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות  //  No Comment

באמצע החודש הוציא אמן הרגאיי המוכשר, קונשנס את אלבום הבכורה העולמי שלו. זה הזמן לקצת מידע והרבה פרגון

קונשנס הוא אחד הקולות הבולטים בעולם הרגאיי של ימינו. אמן מגוון שמסוגל לנוע על ז'אנרים רבים, אך בעיקר שומר על מילים חיוביות. שלוש שנים מאז צאת אלבום הבכורה שלו, שיצא רק ביפן, והנה הוא חובק לאחרונה אלבום בכורה עולמי.

19 טיונים מכיל האלבום, כשכולם נעים בין סגנונות, הדאנסהול, ה-R&B ומאופיינות במקצב עכשווי המכונה One Drop. מקצב עליו מוקלטים רבים מהטיונים בני ימינו.

קונשנס בחר בטיונים מהשנים האחרונות, העתירות עבודה מבחינתו, וכלל את בחירותיו באלבום, הכולל שם שמסביר הרבה על המהות שלו. הוא פשוט עובד הרבה עם הראש, בפן המנטאלי. "מוזיקה היא כמו פסיכיאטרית עבורי. הוא שומרת אותי בפוקוס", הוא מספר בראיון לתקשורת.

באלבום תוכלו למצוא רימקסים מיוחדים ללהיטיו הגדולים, הכל במטרה לשנות מעט מן המוכר, מאחר והטיונים עצמם כבר יצאו לפני זמן מה ורצונו של קונשסנס היה להקנות לאלבום משהו ייחודי מאשר לקט או אוסף של מיטב להיטיו. לכן, רימיקס ל-The Realest Song המפורסם יחד עם באונטי קילה, לא  נשמע מוזר, וגם ה-Rasta Imposter משלב בתוכו כמו טארוס ריילי ודאריו, אחיו הצעיר של קונשנס, שהיה עימובארץ, בחודש אוגוסט האחרון.

"הרימיקסים עושים את הטיונים למשהו מיוחד יותר, ומכניסים נפח אחר לאלבום. סיזלה, באונטי וטארוס ריילי נותנים לו מגוון של ז'אנרים מהניו רוטס ועד לדאנסהול", הוא מסביר את הבחירה בשיתופי הפעולה הללו. ומוסיף לגבי The Realest Song, "זה הטיון הכי אהוב עליי אישית. הוא מספר על החיים בג'מייקה בעזרת מילותיו."

קונשנס מחצין קו לבוש מיוחד וסטייל משלו, לצד אפליקציה באייטונס, המיוחדת עבורו. "השם קונשנס הוא לעשות עסקים. אני צומח מאמן שאוהב לשיר, לאחד שרוצה להיות חזק בביזנס ולכן כל דרך מתקבלת". עם זאת הוא מכנה את עצמו, כראסטה. "אני אדם מאוד רוחני. לא אקרא לעצמי נוצרי מאמין, אלא ראסטה", הוא מעיד וטוען כי כוח עליון מפקח על התנהלותו.

עם אמונה אדוקה, סגנון לבוש וניסיון לשווק עצמו כמותג, הצעד הבא היה השקת אלבום בתפוצה עולמית. את הקול המיוחד והפופולארי שלו מכירים במקומות רבים ברחבי העולם, עכשיו הזמן הוא להמשיך ולהשביח את המותג. תחזוקה מנטאלית תינתן למאזינים. לינק לאייטונס לרכישת האלבום

About the Author :

Leave a reply