יארד סטורם מציגים: האיחוד עם רודבוי סאונד
29 בנובמבר 2014  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות, יארד סטורם  //  No Comment

הבית הישראלי לתרבות הסאונד סיסטם גדל: גם רודבוי סאונד מצטרפים לסערה מקינגסטון. ב-28 בנובמבר דאנס האיחוד שמציין: ארבעת הסאונדים הגדולים בישראל תחת קורת גג אחת שאומרת – אי אפשר לטעות יותר. הפרטים בפנים

Yard-Stormיארד סטורם במתכונת חדשה

כל מי שחווה בשנה האחרונה את תרבות הסאונד סיסטם בישראל יכול היה לשים לב לתנועה שהוקמה במטרה להפיץ את התרבות הג'מייקנית בצורה הכי מדוייקת. "יארד סטורם" קוראים לזה, ובין אם תגדירו את התופעה כזרם, תנועה או כל הגדרה אחרת – המטרה ברורה: שיווק אותנטי של תרבות הסאונד סיסטם בצורה שרואים רק בקינגסטון.

לפני כמעט שנה נחנך הליין שמכנס פעם בחודש את טובי הסאונדים בישראל, וב-28 בנובמבר הבשורה מגיעה כשרודבוי סאונד, סוגרים מעגל ומציינים מקום אחד ובית אחד לארבעת הסאונדים הבולטים בישראל.

יחד עם איימר סאונד, טבסקו שמייצג את באדבוי (סאונד ניו יורקי וותיק) ומיסטיקל יוט סאונד, גם רודבוי, עוד שלוחה בינ"ל של מוזיקה ג'מייקנית, תהיה מעתה חברה קבועה בליין ששוטף את ת"א פעם בחודש.

רמי גראמי ודי ג'יי מארק חרשו כל מקום במדינה בשנים האחרונות, אבל גם הם הבינו כי הוייב הנכון מתרחש ביארד סטורם. אז יחד עם הסאונדים האחרים, גם רודבוי (סאונד וותיק בנוף הישראלי) ירכיב מעכשיו תפאורה מושלמת ומאוחדת שתייחצן את המוזיקה הג'מייקנית על שלל גווניה ו"רידימיה".

ב-28 בנובמבר במועדון ה"גגרין", סלמה 46 ת"א, דאנס האיחוד הרשמי שאותו תמצאו כמובן בפייסבוק עם כל הפרטים, המחירים וההפתעות. כל האירועים יחד עם מאד מאן, בקומה ה-4 בתחנה המרכזית בת"א.

לאיבנט בפייסבוק

לדף של יארד סטורם בפייסבוק

לדף של מאד מאן בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply