יומן מסע: פנטהאוס רקורדס חוגגים 25 שנים עם "The Jorney Continues"
5 בדצמבר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, ארלי דאנסהול, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, לאברס רוק, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  4 Comments

אחד מעמודי התווך של מוזיקת הרגאיי, הלייבל האגדי של דונובן ג'רמיין יוציא אלבום כפול עם קלאסיקות בלתי נשכחות. "זה צ'ונים שלא קיבלו אהבה גדולה", אומר ג'רמיין. מה בתפריט? בוג'ו בנטון, ברס האמונד וגם ביזי ומרסיה גריפית'ס

Various-Artists-Penthouse-Records-25-Years-The-Journey-Continues-Artwork-1024x913הלייבל של כולם. המסע של פנטהאוס ממשיך

הלייבל פנטהאוס רקורדס תחת שרביטו של דונובן ג'רמיין חקוק היטב בהיסטוריה של הרגאיי והדאנסהול בג'מייקה. פנטהאוס וג'רמיין אחראים על לא מעט מהכישרונות הגדולים שידעה ג'מייקה מבוג'ו בנטון דרך ברס האמונד ועד אמנים צעירים יותר כאסקו לוי ודי מייג'ור. אין כמעט אמן שלא עבר תחת ג'רמיין, לא הקליט על רידים בהפקתו או זכה לתמיכה ועצות להמשך הקריירה.

עכשיו, 25 שנים אחרי וכשהלייבל עדיין מהבולטים בתעשייה ליקטו בפנטהאוס כמה מהקלאסיקות הגדולות שהוציאו מאז 1988 באלבום כפול "The Journey Continues: 25 Years" שיכלול צ'ונים של בין היתר בוג'ו בנטון, מרסיה גריפית'ס, ברס האמונד, סאנצ'ז, קוויין איפריקה, טוני רבל, שון פול, גארנט סילק וגם ביזי סיגנל, רומיין וירגו ואסקו לוי וכמובן שעוד רבים וטובים.

"יש כאן צ'ונים שאף פעם לא קיבלו חשיפה ואהבה גדולה, לכן בחרנו אותם למרות שהיו קלאסיקות אחרות שיכולנו לכלול", אמר המייסד דונובן ג'רמיין.

האלבום שיכלול גם DVD כבונוס צפוי לצאת לרכישה ב-14 בינואר 2014 בהפקת והפצה של VP רקורדס. 

Donovan-Germain_2553_w445ג'רמיין יחד עם רומיין וירגו. האבא הרוחני

לעוד עידכונים, חדשות, ראיונות, צ'ונים ורידימים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

4 Comments to “יומן מסע: פנטהאוס רקורדס חוגגים 25 שנים עם "The Jorney Continues"”

Leave a reply