יוצא למלחמה: קרטל ישחרר אלבום דאנסהול שכולו הצהרה
9 באפריל 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

ה"וורלד בוס" לא מתכוון לשתוק וב-10 ביוני ישחרר את "King Of The Dancehall": "זה אלבום של ג'מייקה האמיתית", מסר. עוד עקיצות בפנים. מי יספק תגובה?

Vybz-Kartel-prisonוייבז קרטל. יורה לכל כיוון

הוא נחשב ללא ספק ל"מלך הדאנסהול" בעשור האחרון. תרצו או לא, אין אמן שמשפיע על ג'מייקה כמו וייבז קרטל ועכשיו הגיע הזמן גם לספק הצהרה. האמן שכלוא למאסר עולם ישחרר ב-10 ביוני באופן רשמי אלבום נוסף בשם "King Of The Dancehall", כפי שכבר פורסם אלא שהפעם זה גם כולל שם ולא מעט מאחוריו.

אז כן, לא מדובר בביני מאן, גם אל באלקליין או במובאדו, אפילו לא באיידוניה. וייבז קרטל החליט על אלבום עם שם מאוד מחייב. 14 צ'ונים שטרם שוחררו והופקו על ידי הלייבל של קרטל "Adidjah Records" בצוותא עם המפיק לינטון ווייט מ-TJ רקורדס.

בהודעה שהוציא קרטל לתקשורת בנוגע לאלבום הקרוב נכתב: "זה הצהרה לעולם. האלבום יחזק את מעמדו של קרטל לא רק כמלך של הדאנסהול אלא גם כשליט. הוא יצר משהו שאף אחד אחר לא עשה קודם".

"האלבום הזה יהיה כולו דאנסהול הארדקור, לא איזה דאנסהול מתובל בפופ ולא הודעה של משרד התיירות של ג'מייקה. זה אלבום שיבטא את ג'מייקה של קרטל, ג'מייקה של דאנסהול", מסר קרטל. עכשיו מעניין יהיה לראות מה יהיו התגובות של האמנים שמסביב להצהרות המבטיחות האלה.

אז אמנם לא נחשפו עדיין צ'ונים מהאלבום הנרקם אך יש לא מעט להיטים שלו שמתרוצצים בכל ג'מייקה בימים אלו ובהם: "I'll Take You There", "Mad Dawg" ואחרים.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply