יש עתיד: השמות שישתדרגו ב-2016
30 בדצמבר 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, שולחן הניתוחים  //  No Comment

הם חדרו לתודעה אבל נועדו לגדולה: הייחוס המשפחתי, הגב מדמרקו, המילים הסקסיות וגם היורש. רגע לפני שמחליפים קידומת הנה השמות שכדאי שתסמנו אחרי ורשון, ג'המיל ודקסטה דאפס

Upcoming2016העתיד כבר כאן. מי יזרח ב-2016?

זה לא פשוט לחזות את זה, בכל זאת, התעשייה בג'מייקה לא ממש צפויה. יחד עם זאת, אם כבר לסכם את 2015, אי אפשר לעשות את זה בלי מבט ל-2016.

כשמדברים קדימה, מדברים על פריצות. ג'המיל, ורשון ודקסטה כבר כאן, קרטל ומובאדו יהיו שם, גם וירגו, אייג'נט סאסקו וכרוניקס ואפילו ספייס, אבל הנה כאלו שעשו את זה בקטנה ומחכים לעשות את זה בהרבה יותר גדול.

ספוקי: מאנגליה באהבה

אחד מפריצות הדאנסהול המפתיעות של 2015 עשה את זה דווקא באנגליה. ג'ייסון ווייט, ספוקי בשבילכם, ילדי ג'מייקה, היגר לממלכה אבל לא שכח את השורשים. "Hurt It Up", "Nah Sell Out" ואחרים הם רק חלק מהרזומה שכולל גם הופעה בסטינג. 2016 עשויה להכניס אותו עמוק יותר לתודעה ואם בא לכם להכיר אותו יותר – כנסו ללינק.

רייטיד: עוד יום יבוא

חלק מהמשחק זה גם להסתובב עם האמנים הנכונים. רייטיד פרץ בתוכנית היוטיוב המצולמת של דמרקו – "Talk You Mind", ומאז סומן ככישרון. 2015 הייתה די מוצלחת עם "Blah Daff" שזכה להתנגן לא מעט בג'מייקה. בהמשך הוא גם עבר עם לא מעט מפיקים ושיחרר גם את "My Dayz" על הרידים "Tears Of Joy". העתיד? כשדמרקו נותן גב, בהחלט מבטיח.

פרופה פייד: Fade Away

עדיין לא חם מספיק, אבל הספיק לשרוף כמה רחבות עם "Hustle" על הרידים "Mildew". אם ניקולאי דייויס ימשיך לעבוד בצורה הנכונה, אין ספק שהוא לא יישאר מאחור. הכישרון שם, עכשיו הזמן לפרוץ.

ברייקה: ייחוס משפחתי

גם הוא כמה שנים בתעשייה וכמו שכבר צוין כאן, להסתובב עם האנשים הנכונים זה חלק מהמשחק. דניאל רוז הוא הבן דוד של מרקוס מיירי והאחיין של בוג'ו בנטון. הוא גם חבר קרוב של איי אוקטיין, אבל הוא גם אמן עולה בפני עצמו. הוא הספיק להקליט על רידימים שורפים כמו "Wul Dem Again", "Sex Mate" ואחרים. ממש עכשיו יש לו להיט מסתובב בשם "Mama Love" ואנחנו אומרים – סמנו אותו ל-2016.

מלקו: דאדה ג'וניור

גם איתו כבר עשינו לכם היכרות. הבן של סיזלה קלונג'י, מלוקו, רק בן 18, אבל אם גדלת בבית כזה, כנראה שהעתיד שלך מובטח. בינתיים "Right Place" זכה להשמעות גם מעבר לים ונשמע מאוד מאתגר. אם מישהו שיעשה את זה על גבול הרגאיי ואל בדאנסהול, אבל מישהו חדש – זה מלקו.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply