כאן כדי להישאר: טיג'יי נאחז ב-2018 כדי להכריז על עתיד מבטיח
7 באוקטובר 2018  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

ה-"Up Top" שהוליד סלנג וצ'ון שנעשה להיט, ההמשך בהפיכתו לבוס והתמורה בזכות חתימה בלייבל מפורסם. הצעיר ממונטיגו ביי ממשיך את השנה של מוביי הלוהטת

הבוס של מונטיגו ביי

השנה של אמני מונטיגו ביי נמשכת ובגדול. אחרי שרייגין קינג פרץ בסערה ואולי יוכתר לפריצת השנה, עוד אמן מקומי של העיר המתוירת בצפון-מערב ג'מייקה, טיג'יי מקבע את מעמדו כאחד מפרצופי עתיד הדאנסהול.

טימוי ג'ונס, טיג'יי בשבילכם, רק חגג 24 לאחרונה וכבר אפשר לסמן את 2018 כשנה בה קיבע מעמדו. למה? הכישרון היה שם כבר כמה שנים, אבל הלהיטים החלו להישפך השנה והפכו לחלק מהפסקול היומי של תעשיית הדאנסהול והפלייליסטים של כל די ג'יי ברחבי האי ומחוצה לו. אז כן, טיג'יי שיחרר בינואר את הלהיט "Up Top", צ'ון שנקרא על שם הסלנג שהוא עצמו יצר בג'מייקה ועל פיו הוא מכונה בתעשייה – Up Top Boss. אותו צ'ון הכה גלים והפך את השנה שלו לשנת פריצה משמעותית.

ההמשך היה בהופעות בכל מקום בתוך האי כולל אחת משכנעת ב-"Reggae Sumfest" השנתי שנערך ב"מוביי", עיר הולדתו. את התוצר המשמעותי גזר טיג'יי לאחרונה כאשר הצטרף למחנה של שנסיה הלוהטת ושל דינג דונג כשחתם אצל הלייבל העולה והמוכר, Romeich Ent. "הוא מביא לנו עוד מגוון וגמישות ושונה ממה שנותנים שנסיה ודינג דונג", העיד לאחר החתימה הבעלים רומיש מייג'ור שיודע לטפח קריירות לאמנים. "ראיתי אותו מספר פעמים ורציתי שיצטרף אלינו אבל הוא סרב. ההופעה ב-Reggae Sumfest רק הוסיפה לי שכנוע וגם טיג'יי השתכנע", הוסיף.

בניגוד לרייגין קינג, בן עירו וחבר קרוב שלו, טיג'יי כבר בתעשייה מספר שנים אך השנה הנסיקה הושלמה. מאז אותו שחרור של "Up Top" הוא מתייצב על לא מעט רידימים, מייצר צ'ונים כמעט באופן רציף והספיק להקליט ללייבלים נחשבים כמו צ'ימני ו-TJ רקורדס. הפריחה מושלמת ממש בתקופה האחרונה עם "Up Top Boss", עוד צ'ון שמכא גלים באי בימים אלו. הצעיר הג'מייקני יליד הגטו בגלנדבון בהחלט יכול לסמן "וי" גדול על 2018 עם הופעות ראשונות באירופה. העתיד כבר כאן כבר אמרנו?

אהבתם? חפשו אותנו גם באינסטגרם

About the Author :

Leave a reply