כבר לא אותה אהבה, לורדי: "אני שונאת רגאיי"
26 בפברואר 2014  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

האמנית הניו זילנדית שהפיקה את אחד הלהיטים העולמיים של 2013 פתחה פה דווקא אחרי ה-"Well Prepared" ש"העיף" את קינגסטון באוויר. ספייס שביצעה רימיקס ל-"Royal": "מוחקת אותה". התגובות לא איחרו להגיע

lordeלורדי. מתחרטת?

אחד הצ'ונים היותר מושמעים בקינגסטון ב-2013 ולמעשה גם עם תחילת 2014 הוא ה-"Well Prepared" המשובח של ביזי סיגנל. לא רק ביזי ביצע קאבר לשיר המקורי "Royal" תוצרת לורדי מניו זילנד.

גם עמוק לתוך סצנת הדאנסהול הגיעו המיקסים כשספייס ודמארקו הקליטו צ'ונים על מה שנקרא "Royal Riddim", אלא שנדמה כי מעתה ואילך הדברים לא יהיו אותו הדבר, לפחות לא בג'מייקה.

האמנית הניו זילנדית בת ה-17 שתפסה תאוצה בשנה האחרונה עם הלהיט הגדול שלה, פירסמה סרטון בערוץ היוטיוב שלה ובוא ציינה: "אני שונאת רגאיי, הוא גורם לי להרגיש שאני מאחרת לאנשהו".

התגובות כמובן לא איחרו לבוא. דמארקו שלח את המנהלת שלו, ריימונד סמול וזו כבר הצהירה שזה לא ימנע ממנו להמשיך לבצע את רימיקסים לצ'ונים שלה. ZJ Chrome, מהמפיקים המשובחים של עולם הרגאיי בימינו דווקא היה עדין יותר: "היא זכאית לדעת משלה, למרות שלא הייתי אומר שאני שונא ז'אנר שלם, הם עלולים לא לאהוב את המוזיקה שלי".

מי שכמו תמיד הייתה בוטה ולא חסכה ביקורת היא אמנית הדאנסהול ספייס שגם היא כבר הקליטה כאמור צ'ון על הרידים המקורי של לורדי. "אני מאוד מאוכזבת מההודעה שלה והתאהבתי ב-Royal מהרגע ששמעתי את זה. אני לא מעריצה אותה יותר, פשוט אמחוק את האלבום שלה ואמשיך הלאה".

ספייס הוסיפה כמובן: "רגאיי הוא הז'אנר עם הכי הרבה נשמה, אני לא מבינה איך מישהו יכול לא לאהוב אותו, אני מתחרטת שעשיתי לה אפילו קאבר אחד".

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply