כמו לידה: התמונה המושלמת של ביוגל
15 באוגוסט 2019  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

"לילות על גבי ימים באולפן במשך תשעה חודשים", "עבודה עם ארול בראון המפיק האגדי של בוב מארלי". אמן הרגאיי ביוגל שיחרר את אלבומו החדש – "Picture Perfect" וכל הפרטים כאן. שווה בדיקה

תמונה מושלמת, החדש של ביוגל

ממש כמו לידה. אמן הרגאי/דאנסהול הוותיק ביוגל שיחרר לאוויר העולם את אלבומו השלישי במספר והחדש מכולם – "Picture Perfect". האלבום החדש לקח לרוי תומפסון, ביוגל בשבילכם – תשעה חודשים בדיוק והרבה לילות באולפן. "זה היה ממש כמו לידה. ישבתי ימים ולילות באולפן. הרבה רגעים של מדיטיישן ורעיונות חדשים", מספר ביוגל ל"קאבום".

הלייבל של ביוגל שנקרא "An9ted Entertainment" אמון על הביצוע כאשר גראמפס מורגן מלהקת הרגאיי הוותיקה מורגן הריטייג' היה שותף מלא בהפקה. "מלבדם שם שיין בראון, המנהל של טארוס ריילי ודין פרייזר נתן את חלקו ויחד איתו היתה לנו הגאווה לעבוד עם ארול בראון", הוא מוסיף.

ארול בראון למי שלא יודע, מוכר כמפיק אגדי וכזה שעבד בצוותא עם בוב מארלי בתור המפיק בלא מעט משנותיו האחרונות כאשר האלבום איתו הוא מזוהה יותר מכל הוא "Legend" של מארלי. "בכל פעם שאני מזכיר את השם שלו, אני חייב להוקיר אותו. זה מפיק אגדי שהיה לי העונג לעבוד איתו", מציין ביוגל. "הרבה מהשירים של בוב מארלי הוא הפיק או שהיה לו חלק בהם וזה אומר הכל".

האלבום עצמו מכיל 20 צ'ונים. מדובר בדיסק כפול כאשר מצ'ון ראשון ועד עשירי הוא מופיע כ-Picture ואת החלק השני שמכיל אף הוא עשרה צ'ונים ייעד ביוגל לצד המושלם – "Perfect".

באלבום תוכלו למצוא את שיר הנושא יחד עם Jada Kingdom, אחת הכוכבות הזוהרות והעולות בתעשיית הדאנסהול. בנוסף קאבקה פיראמיד משתף פעולה עם אמן הרגאיי שעוטה כיסוי ראש מזרם הבובו – צ'ון העונה לשם – "Rise Again". בנוסף, הצ'ון "Reply" עם הזמרת שוגה וצ'ון משותף עם גראמפס מורגן עצמו כמו גם צ'ון משותף עם Noah Powa וצעיר עולה בשם Norman Alexander.

בנוסף תמצאו גם צ'ונים שיצאו לאורך השנים וצ'ונים חדשים דוגמת "Hungry Days" ו-"Zaddy".

"האלבום הזה אפשר לומר הוא העבודה המושלמת ביותר שהיתה לי. נוטה כמובן לצד שיותר מזוהה עם רגאיי ולא בכדי לקחו לי תשעה חודשים להשלים אותו. היו לילות של כתיבה והקלטה, מנוחה ושוב כתיבה והקלטה", מסכם ביוגל. "האנרגיות שאני מקבל בינתיים הן נפלאות. מאפריקה ועד אירופה, חובבי הרגאיי ייהנו ממנו", הוא מוסיף.

האלבום שמופץ בכל הפלטפורמות השונות עבר גם הפצה ב-VPAL Records – לייבל ההפצה המפורסם ביותר לתרבותה רגאיי/דאנסהול/סוקה ומוזיקה קאריבית.

ביוגל שפרץ לתודעה ב-2007 הפך עם השנים לאחד האמנים המוערכים ביותר מבחינת ליריקס בג'מייקה. עם השנים נהפך למזוהה עם זרם הראסטה ו"הבובו" שבתוכו. להיטיו המוכרים והגדולים ביותר הם "Anointed", "Nuh Compatible", "What I'm Gonna Do" ועוד רבים וטובים.

שווה בדיקה, החדש של ביוגל

לרכישת האלבום

אהבתם? חפשו אותנו בפייסבוק ובאינסטגרם

About the Author :

Leave a reply