כמיטב המסורת: יארד סטורם סוגרים שנה עם אורח מיוחד מג'מייקה
15 בדצמבר 2014  //  By:   //  דאנסים/הופעות, הופעות חיות, חדשות, חדשות אחרונות, יארד סטורם, רוטס רגאיי  //  No Comment

אחרי שהפיצו את תרבות הסאונד סיסטם לאורך 2014, הדאנס האחרון לשנה מביא עמו הופעת פריצה הישר מג'מייקה. מג'ה בלס שהספיק להופיע לצד נינט טייב ולככב עם סול ג'יי בצ'ון מזמין את כולם: "אני מתרגש ושמח להגיע לישראל – תהיה הופעה טובה". וגם: פינת ה"מיני-מיקס" – כל הפרטים בפנים

Yard-Storm

בשנה האחרונה תנועת יארד סטורם מביאה מדי חודש את הדבר הכי קרוב לתרבות הג'מייקנית. דאנסים מלאי תרבות של סאונד סיסטם, סאונדים מחו"ל והופעות של אמנים וזאת כדי להשריש בקהל הישראלי לפחות מעט מן הנעשה במולדת הרגאיי והדאנסהול – ג'מייקה.

הדאנס האחרון ל-2014, ייערך ביום שישי ה-19 בדצמבר וגם הוא מביא לקהל את אותה המתכונת בתוספת של אמן שמגיע הישר מקינגסטון ג'מייקה להופעת פריצה על הבמה של מועדון הגגרין.

מג'ה בלס, דמות מוכרת ללא מעט ישראלים שחוו את קינגסטון בשנים האחרונות, יוט מוכשר ומלומד שהספיק בשנה האחרונה להקליט צ'ון בשם "Kingston Town" ואף לצלם וידאו בצוותא עם סול ג'יי (מתוך ה-EP של סול ג'יי). לקראת ההופעה מג'ה מתרגש ואמר לקאבום: "אני שמח ומתרגש להופיע בפניכם ומבקש מכולכם להגיע לגגרין. תבואו ותהיה הופעה טובה".

מג'ה הספיק להופיע גם על המסכים בארץ כאחד שהיה שותף לתוכנית "פעם בחיים" יחד עם בן ארצי ונינט טייב שביקרו בג'מייקה ב-2008. בנוסף כמובן המתכונת הדי רגילה של האירוע כששלוש מהסאונדים ששותפים לעשייה, טבסקו מ-BadBoy Int'l, מיסטיקל יוט סאונד ורודבוי סאונד יהיו גם הם לסגמנטים של לפני ואחרי ההופעה. בנוסף יחולק כרטיס להופעה של מיסטר וגאס בישראל ב-24 בדצמבר.

במקביל ביארד סטורם לא מזניחים את שיווק המוזיקה שיוצאת בכמויות בלתי נתפסות בג'מייקה ובאמצעות פינת ה"מיני-מיקס" יחשפו ארבעת הסאונדים מיקסים קצרים של מוזיקה חדשה מהאי. הכל כמובן בדף הסאונדקלאוד.

מיטב התרבות הג'מייקנית הזו תמשיך ללוות את הקהל הישראלי גם בשנת 2015 בתמיכה ושיתוף מלא של חנות ההלבשה והלייבל "מאד מאן" בתחנה המרכזית בת"א.

לאיבנט של הדאנס הקרוב

לדף הפייסבוק של יארד סטורם

לדף הפייסבוק של מאד מאן

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply