כשאז והיום נפגשים: אלבום מחווה מרשים לדניס בראון
5 במרץ 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

הזמר המנוח ממשיך לשמור על מורשת חיה והצ'ונים הבלתי נשכחים זכו לביצועים מרגשים. רומיין וירגו, ג'ה ניין ואפילו פרדי מקגרגור עשו כבוד. מי עוד ברשימה? הכל כאן

We-Remember-Dennis-Brownדניס בראון. לא שוכחים אותו

זמר הרגאיי המנוח, דניס בראון היה אמור לחגוג בתחילת פברואר את יום הולדתו ה-59. לציון האירוע של אמן הלאברס האגדי החליטו בתאגיד ההפצה והלייבל המוביל בעולם הרגאיי, VP רקורדס להפיק אלבום מחווה בשם – "We Remember Dennis Brown" בו יופיעו הקולות של אמני הרגאיי וה-R&B הבולטים של ימינו.

האלבום הופק על ידי המפיק האגדי, קלייב האנט והצוות שלו שנתן לכל צ'ון באלבום טעם אותנטי.

בכל שבוע במשך חודש פברואר, חודש הולדתו של בראון וגם של בוב מארלי – חודש שזכה לכינוי – חודש הרגאיי, שיחרר הלייבל צ'ון אחד כטעימה מתוך האלבום. בין הצ'ונים שזכו לביצוע מחודש נמצא "Caress Me Girl" אותו ביצע רומיין וירגו, "Bloody City" ששרה ג'ה ניין ו-"Milk & Honey" אותו ביצעה להקת הרגאיי רייג'ינג פאייה.

בין הקולות ששיתפו פעולה בפרויקט וטרם נחשפו הביצועים שלהם ניתן למנות את ג'ה קיור, ג'יפשאן, כרוניקס, ג'סי רויאל וגם אמנים ותיקים ששיתפו פעולה עם דניס בראון עצמו כמו פרדי מקרגור ובושמאן. גם בנו של פרדי מקרגור צ'ינו ובנו של אלטון אליס (אגדת לאברס אחרת), כריסטופר אליס, נתנו מקולם בביצועים. בנוסף תמצאו בו גם קולות מהוואי וניו זילנד.

בראון הלך לעולמו בגיל 42. האמן שהחל את הקריירה בגיל 11 והספיק לשחרר 75 אלבומים, חלקם אחרי מותו ממשיך להוכיח כי המורשת שלו חיה ובועטת. אין ספק שהמחמאות מבוב מארלי כי הוא עצמו האמן הגדול מכולם, מדברות בעד עצמן.

הצטרפו אלינו גם בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply