כשטארוס ריילי כינה אותו ה"אמן המושלם": אלבום שלישי לדוויין סטיבנסון
25 בנובמבר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, ראיונות  //  2 Comments

עם קול מיוחד וליריקס עמוק אמן הרוטס רגאיי משחרר אלבום נוסף ולא שוכח את אוגוסט טאון. כשפנטהאוס רקורדס ודין פרייזר על ההפקה, תהיו בטוחים – מוצר משובח לפניכם

dsהאמן המושלם. דוויין סטיבנסון

אחד האמנים שנוצרו בגטו של אוגוסט טאון, בנוסף לסיזלה הוא דוויין סטיבנסון. עם קול מיוחד והמון עומק בליריקס שלו סטיבנסון בעומד בתחילת 2014 לשחרר את אלבומו השלישי, "Dangerously Roots", כן שם שנשמע מאיים, אך הוא ממש לא כזה – אלא אחד שמבשר על עבודה רבה.

כדי להפיק אלבום משובח סטיבנסון נעזר בדונובן ג'רמיין, האיש שמאחורי הלייבל האגדי, "פנטהאוס רקורדס" ויחד עימו גם הסקסופוניסט הנודע, דין פרייזר. "רצינו שם שייתאר בדיוק את מה שהאלבום הזה מדבר עליו", מעיד סטיבנסון. "אולי השם נותן סתירה לכוונה האמיתית, אך מי שיעמיק יבין שזה החדירה לשורשים של המוזיקה".

שני סינגלים שכבר שוחררו מהאלבום הקרוב הם "Think Twice", שיצא גם בתור רידים על שירו המוכר של הזמר פיל קולינס, "Another Day In Paradise", וגם הצ'ון היותר טרי, "Rasta For I", שספג הצלחה גדולה לא רק בג'מייקה אלא גם בקאריביים ובארה"ב.

כדי לקדם את האלבום החדש צירף אליו סטיבנסון את המפיק הג'מייקני, כריס קמפבל מIcey Jace Film Factory, שהפיק עבורו קליפ מרהיב שכולל ראיונות עם סטיבנסון עצמו, טארוס ריילי שמחמיא ("הוא האמן המושלם") וגם דין פרייזר.

סטיבנסון נשאל אם הוא חושב שהאלבום יצליח כמו "אוגוסט טאון" ואמר: "אני אופטימי בקשר לזה. חלק מהצ'ונים שלי הם אולי לא משהו שמתחברים אליו מהשמיעה הראשונה, אבל המוזיקה שלי היא משהו שגדל ומושך ברגע שמקשיבים לה. אנחנו תמיד מלאי תקווה ללהיטים, בייחוד שנותנים את העבודה הכי טובה שאנחנו יכולים".

לעוד צ'ונים, רידימים, ראיונות וחדשות הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

About the Author :

2 Comments to “כשטארוס ריילי כינה אותו ה"אמן המושלם": אלבום שלישי לדוויין סטיבנסון”

Leave a reply