כשריהאנה התאהבה בביזי: וידאו אחד שהקפיץ את ההתעניינות ב"אונגה"
21 ביולי 2013  //  By:   //  חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

הכוכבת הגדולה צילמה עצמה רוקדת לצלילי ה-Missing You של ביזי, הצפיות ביוטיוב קפצו בשני מיליון תוך יומיים, ומי שצפוי לגרוף את כל הקופה הוא האיש שמאחורי הרידים המקורי – וויין ת'ומפסון , אונגה מ-Notice Production שצפוי לעבוד ולהפיק לאמנים רבים בעקבות המקרה. צפו בריהאנה מככבת ומעלה את אונגה לכותרות

יפרח בגלל ריהאנה? וויין "אונגה" תומפסון

וויין "אונגה" ת'ומפסון, מהלייבל "Notice Production", נחשב לאחד היוצרים המוכשרים בשנים האחרונות בג'מייקה. עם לא מעט רידימים שורפים הוא הצליח להיכנס לתודעה, כאשר רק בשנה האחרונה הרידים "Digital Love" זכה ללא מעט מחמאות. לאחרונה, הוא אף הוסיף לרזומה המתעשר רידים מבטיח בשם "In Transit" עם קולות מעניינים בדמותם של ג'ה קיור, קונשנס, כריס מרטין ואייבה מאר. עם זאת, דבר אחד שקרה בימים האחרונים הקפיץ אותו במעלה החיפושים בגוגל וביוטיוב ועשוי להפיק לו לא מעט תעסוקה בקרוב.

כוכבת הפופ וה-R&B, ריהאנה, בכבודה ובעצמה, העלתה לחשבון האינסטגרם שלה וידאו בו היא עצמה רוקדת לצ'ון "Missing You" של ביזי סיגנל. איך זה קשור לאונגה? כמובן, הצ'ון הוא בהפקה שלו כחלק מהרידים "Heart & Soul". הקליפ הרשמי של הצ'ון זכה ל-1.3 מיליון צפיות לפני פרסום הקליפ של ריהאנה. ומאז אתם שואלים? ביומיים הוא גרף עוד שני מיליון צפיות שמעמידות אותו כבר עתה על 3.3 מיליון צפיות. 

הגולשים שלא נשארו אדישים להצלחה המסחררת הזו, מיהרו להעלות את הקליפ ל-MTV IGGY, זרוע משנה של MTV שמחפשת אחר כישרונות צעירים ברחבי העולם. אז לצד ביזי סיגנל עצמו, גם אונגה צפוי להתחיל ולהפיק עבור לא מעט אמנים בעלי שם. 

לינק לוידאו של ריהאנה

About the Author :

Leave a reply