"לא אעבוד עם כל אמן רק בגלל שהוא שם גדול"
5 בדצמבר 2017  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, ראיונות  //  No Comment

"אני יצירתי ובגלל זה מעריכים אותי בג'מייקה", "רוצה לגעת דרך המוזיקה בכמה שיותר אנשים", "ביוגל כמו אח גדול", "הדאנסהול זה הבסיס של כולם היום". בלי משחקים אלכס A-Game יורה ראיון יוצא דופן

בלי משחקים, Alexx A-Game

אלכס A-Game הוא עוף מוזר בתעשיית הדאנסהול. כן, לגמרי מוזר. בלי מחסומים, בלי פוזות, בלי רצון לרצות אחרים. עושה את זה בדרך שלו וצומח בתעשיה הקשה בג'מייקה. מהימים לצד קונשנס ועד להיותו אמן עולה בסצנה.

לא כל יום תמצאו אמן שמדבר בגילוי לב על הדרישות של התעשיה, הווייב עם אמנים שכבר עשו את זה והרצון לתת אמת.

מי אתה אלכס A-Game.
"אלכס איי-גיים. עושה מוזיקה חיובית וטובה, כזו שאנשים יוכלו להזדהות איתה. צ'ונים על החיים, על סיפורים וחוויות אמיתיות, מערכות יחסים. מוזיקה אמיתית כמו שאני נוהג לומר".

ממתי החלטת להפוך את המוזיקה למקצוע שלך?
"תמיד אהבתי מוזיקה מאז שהייתי ילד. כשגדלתי לקחתי את זה יותר ברצינות. התחלתי עם להקה בתור הבסיסט שלהם, אבל עם הזמן הלהקה לא המשיכה להתקיים והתמקדתי בקריירה שלי".

הצ'ון שלך "I Know" מקבל המון תגובות גם מעבר לים. יש לזה קשר לכך שמדובר בהפקה אוסטרית של IrieVibrations. איך נוצר החיבור בינך לבין הלייבל?
"פגשתי אותם כשהייתי עם הלהקה באוסטריה כמלווים של קונשנס. היה לנו שיתוף פעולה איתו ומאז הלינק נוצר. הלכתי איתם לסטודיו שלהם, הם אהבו את הווייב שלי ואני את שלהם והקשר נשמר ומאז אנחנו מייצרים מוזיקה ביחד".

הצ'ונים מאוד עמוקים בדרך כלל. אתה כותב לעצמך את המילים?
"כן. כמו שאמרתי, הצ'ונים שלי הם סיפור החיים שלי. הם מגיעים ממקום אמיתי, ממקום פנימי. אמיתי ונכון".

שומר על האמת תמיד

מה המשמעות של A-Game, השם שבחרת?
"זה למעשה שילוב של השם האמיתי שלי, אלכס גאלימור. אנשים בהתחלה קראו לי ככה בתור סלנג וזה נתפס והשתרש. זה באמת מבטא משהו בי, באופי שלי, לא?".

אתה באמת מקבל הרבה אהבה מאמנים אחרים. משהו שונה שהופך אותך לאהוב.
"לגמרי מסכים עם זה. אני מקבל המון כבוד והערכה מהמון אמנים, שמות גדולים. זו האנרגיה שלי. אני בסדר עם כולם אבל כשרואים שאני אמיתי מעריכים אותי יותר ועל זה אני מקבל את ההערכה לדעתי. אני לא אוהב להיות בסביבה של אנרגיה שלילית ומרגישים את זה. העקרונות שלי גורמים להזדהות. זה לא רק אמנים, זה גם הרבה סלקטורים, די ג'ייז ברדיו ועוד. וכן, גם היצירתיות שלי – אני נחשב לאחד שתמיד מושך ואטרקטיבי גם בקרב המשפחה שלי".

ביוגל נותן לך הרבה תמיכה.
"היחסים איתו זה כמו אח קטן ואח גדול. כמו שאמרתי, הוא גם התרשם מהאנרגיות שלי ואני משלו. כבר מגיל צעיר הקשבתי לו והערכתי את הצ'ונים והמסר האמיתי שלו וזה משדר על אותו גל. אנחנו נותנים מוטיבציה אחד לשני גם כשאנחנו לא מתראים כמה ימים. רק רוצה להגיד לו ביג אפ".

לא מתייחס לשמות

מי נותן לך השראה בתעשיה?
"כל אמן שעשה מוזיקה חיובית. אני לומד מכל אמן כי אני מאמין שכל אחד שונה. התעשיה הזו לא קלה ולא כל אחד מצליח בגדול אבל אני מעריך את כולם. ההתמדה, הרצון להצליח שאני רואה מאמן, מהראשון ועד לאחרון, זה מה שאני מעריך".

אתה רואה את עצמך מזוהה יותר עם רגאיי או דאנסהול?
"אוהב את שניהם אבל אני יותר מזדהה עם דאנסהול. ככה אני רואה את עצמי. בכנות, זה יותר נכון לקריירה שלי. ההשפעות של הרגאיי תמיד שם, בכל הדאנסהול ותמיד אפשר לראות את זה אצל כולם. רגאיי תמיד בסביבה, הוא זה שמפאר את הדאנסהול ומה שמשפיע עליו אבל אני מזהה את עצמי יותר עם דאנסהול. גם דאנסהול יכול להיות מוזיקה חיובית לאנשים ולהעניק להם מוטיביציה".

חלומות, שיתופי פעולה. מה יש לך בקנה?
"ברמה של חלומות אני פשוט רוצה שהמוזיקה שלי תגיע לכמה שיותר אנשים ברחבי העולם. לעזור, להשפיע, לעודד. זה הבסיס שלי. כמו שזה נראה ככה, אני אשמח לעבוד עם אמנים שיהיה להם וייב טוב איתי וללא קשר לכמה השם שלהם גדול. אם אני אקליט עם אמן ולא ארגיש שהוא משקיע כמוני, אז למה זה? עדיף לי להרגיש טוב יותר מאשר להקליט עם אמן בגלל השם שלו. זה הסלוגן שמלווה אותי – Real And True".

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply