לא אפיזודה חולפת: איי אוקטיין פשוט פורח
7 בדצמבר 2012  //  By:   //  דאנסהול, דוקו שבת, הופעות חיות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

בעולם האינטרנטי הפיכה לכוכב היא גם עניין של שיווק. הקריירה נוסקת לשמיים ואיי אוקטיין בסדרת קטעי וידאו שמסבירים מדוע הוא אחד האייקונים הכי חזקים ביארד. "2013 תהיה חיובית לא פחות", מבטיח אוקטיין. דוקו שבת בעקבות הדלק שלו

מתעצם מיום ליום. איי אוקטיין (Khoolray)

 

אחרי שנתיים רצופות בהן זכה בתואר אמן השנה בג'מייקה, איי אוקטיין ממשיך לפרוח, לשחחר טיונים ולמלא את היומן בהופעות. חודש דצמבר מבטיח לו תעסוקה כמעט מלאה בכל יום. ממונטיגו ביי, דרך בתי ספר בכל רחבי ג'מייקה ועד להופעות במדינות נוספות בקארייבים, זהו סדר היום שלו בסוף השנה העמוס, אך לא דיי בכך.

הדומיננטיות שלו בזירת הדאנסהול והרגאיי בג'מייקה חיברה אותו עם אחד האמנים היותר מוערכים ביארד הג'מייקני, באונטי קילה כשיחד כיכבו על אחד הטיונים הבולטים שיצאו לאחרונה, Badmind Dem A Pree ,הפקה של מרקוס רקורדס (מרקוס מיירי, בנו של בוג'ו בנטון).

לאחרונה יצא אוקטיין בסדרת כתבות שמחולקות לאפיזודות (קטעים) שמבטאים היטב את הפיכתו לכוכב בקנה מידה עצום, לפחות בשדה של חובבי מוזיקת הרגאיי. אוקטיין לא עוצר והבטיח למעריצים: "תמשיכו לתמוך ולפרגן. אני מבטיח ש-2013 תהיה חיובית לא פחות. יש כבר חומרים חדשים על הפרק, צילומי וידאו ועוד. אני רק רוצה להגביר את העבודה שלי ולהשתפר כל העת".

דוקו שבת במסע התחקות אחר הפיכתו של אוקטיין לכוכב. מהדברים הקטנים שמאחורי הקלעים, דרך אימונים בחדר כושר ועד למפגש עם אלפי מעריצים כמעט מידי יום. The Life Of I Octane

About the Author :

Leave a reply