"לא ידענו, לא שמענו": מובאדו שוב מכוון לאיחוד, כרוניקס לא רוצה תוויות
25 באפריל 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

הרשת גועשת: אחרי ליידי סו וצ'ון משותף עם קרטל, ה"גולי גאד" מסמן עוד מטרה. ואחרי הסערה שגרם, כרוניקס לא רוצה שתכנו אותו בכינויים. וגם: מאבק בין שניים מהמפיקים הבולטים בג'מייקה

Mavado-Chronixxכרוניקס ומובאדו. במרכז החדשות 

הג'מייקנים ממשיכים להכות ברשת, מספקים כותרות וסיפורים שאולי חלקכם לא פגשתם, ואולי את חלקכם זה לא ממש משך. בכל זאת, עשינו סדר עם כמה דברים שהם הרבה יותר רכילות ופחות מוזיקה.

ועכשיו התור של באונטי
אחרי שחזר לשתף פעולה עם וייבז קרטל בצ'ון, "Ain't Going Broke", שהוא למעשה רימיקס לצ'ון של מובאדו ואחרי שגם שיתף פעולה עם ליידי סו, ה"גולי גאד" מכוון לעבר שיתוף פעולה נוסף. מובאדו מכוון הפעם לבאונטי קילה וזאת אחרי שבשנה החולפת הוא לא ממש פירגן למי שהיה המנטור שלו ואף "זכה" לחטוף מעוד אמן שעבר בדרך הזו – ביזי סיגנל. כנראה שמוזיקה מחברת שוב ומשכיחה הכל. "אתה לא יודע מה יוליד יום, אבל כן זה משהו שבתוכניות. אנשים של פעם אומרים 'איפה שנשפכו פעם מים בעבר, הם תמיד ישפכו שוב", הבטיח מובאדו.

מובאדו וקרטל התחנכו אצל באונטי קילה במסגרת ה-"Alliance", הברית של באונטי לאמנים עולים, כשגם ביזי סיגנל היה חלק מאותה קבוצת אמנים שהלכה ונסקה, כל אחד בדרכו.

כרוניקס: "אל תכנו אותי אמן רגאיי"
אחרי שגרם לסערה בג'מייקה כשכינה את נשיא ארה"ב, ברק אובמה, "בזבוז של אדם", בעת ביקורו של אובמה לראשונה בג'מייקה, כרוניקס יצא בהצהרה חדשה. אחד האמנים הצעיריים שפרצו הכי מהיר אי פעם בתעשיית הרגאיי ביקש לא להגדירו כאמן רגאיי: "אם אנשים קוראים לי אמן רגאיי, זה זכותם. אני לא רוצה להיות תחת הגדרה של ז'אנר כזה או אחר. למרות שאנשים שלא יודעים, רגאיי זוהי דרך חיים ופשוט לא מבינים את זה. אנשים צריכים להבין מה מדובר מאחורי המוזיקה", ציין כרוניקס שכמובן ממשיך לייצר מוזיקה על טהרת הרגאיי בלבד. אז מה דעתכם? אמן רגאיי או לא?

ג'אסטוס במתקפה נגד ראשיין ואוקטיין בנוסף, אותו פוסט מדובר של כרוניקס גרם גם לסערה בין מפיקים כשג'אסטוס אריסון (JA Production) פתח במתקפה חריפה על מפיק מתחרה ומוערך לא פחות, ראשיין, שעבד בצמוד עם וייבז קרטל בשנות הפריחה שלו. המתקפה הגיעה לאחר שאותו ראשיין כינה את כרוניקס עצמו כ-"בזבוז". ג'אסטוס התבטא במורה קשה כנגד ראשיין ולאחר מכן גם כנגד איי אוקטיין. מעניינים לדעת אם במקרה הזה אנחנו בדרך לדו קרב חדש שיתבטא בעיקר במוזיקה.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply