לא עוצר לרגע: וייבז קרטל צפוי לשחרר אלבום חדש ב-2016
6 בינואר 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

אחרי שהפציץ בלהיטים אדירים עם "Viking" ה"וורלד בוס" עובד על עוד מארז בשבילכם. מה צפוי לנו ולמה אפשר לפנטז על שיתוף פעולה עם פופקאן? הכל כאן

Vybz-Kartelקרטל. לא עוצר 

2015 תמה והיא היתה בעיקר שנה של איש אחד, כמו רבות מקודמותיה. וייבז קרטל המשיך לנגוס בכל סצנת הדאנסהול הבועטת בג'מייקה. למעשה זו שמכתיבה את הקצב ביארד.

גם כשהוא מאחורי סורג ובריח ולא לעוד מעט זמן, ה"וורלד בוס" בשלו. אחרי "Viking", האלבום במופתי שאסף בתוכו להיטים רבים, קרטל מתכנן עוד אחד ב-2016. ככה זה כשהצ'ונים שלך לא מפסיקים להתנגן. "Dancehall", "Unstopabble" ואחרים הפכו להימנוני אשתקד ועכשיו הפנים קדימה ל-2016.

"המעריצים של קרטל עוד מהימים בגאזה אמפייר כל הזמן צמאים למוזיקה חדשה", העידו בסביבתו של האמן. באלבום החדש צפויים שחרורים חדשים של צ'ונים שהופקו על ידי TJ Records, אחד הלייבלים הכי צמודים ל"וורלד בוס". "יהיו גם כמה שירים שכבר יצאו והפכו ללהיטים ברדיו וברשתות", הוסיפו.

אחת השמועות היא לגבי שיתוף פעולה לא שגרתי שצפוי באלבום. ההימורים נוטים לטובת באונטי קילה או ביני מאן, אך יש גם מי שחושב כי יהיה כאן שיתוף פעולה שיזכיר נשכחות – קרטל ופופקאן יחד.

אחד הצ'ונים שעשויים לבעור ב-2016 תוצרת קרטל הוא "Bet Mi Money" שעשוי אף הוא להיכלל באלבום החדש. התגעגעתם ל-"Clarks"? לכו תדעו מה מכינים לנו בשנה הנוכחית.

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply