לא רק EP: אלבום חדש לוויין מארשל
20 בינואר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס  //  1 comment

אחרי שהפציץ עם "I Know" ו-"Stupid Money" ההתחברות עם דמיאן מארלי הולידה אלבום חדש. "Tru Colors" מביא לכם גם שיתופי פעולה עם באונטי קילה, טארוס ריילי ועוד. הכל בפנים

waynemarshalltrucolorsעכשיו גם האלבום. Tru Colors של וויין מארשל

וויין מארשל נחשב לאחד הקולות המעניינים בקרב הדיג'ייז שצמחו ב-Alliance של באונטי קילה, דואטים עם שון פול, ביני מאן ואלפאנט מאן חשפו אותו לעולם הדאנסהול ולג'מייקנים בפרט, אך כנראה שההחלטה שקיבל בשנה האחרונה עוד תשתלם לו בעתיד הקרוב.

מארשל בן ה-34 חבר ל-Ghetto Youths Int'l של דמיאן מארלי ומאז מספק לא מעט להיטים ושיתופי פעולה מרתקים כאשר דמיאן מארלי עצמו אמון על ההפקה של לא מעט מהם.

בנובמבר 2013 הוא שיחרר את ה-EP המוצלח "Tru Colors" עם חמישה צ'ונים מתוך האלבום שנושא את אותו שם ויצא לאוויר העולם בינואר 2014. "I Know" הספיק לכבוש לא מעט דאנסים בג'מייקה ומחוצה לה וגם "Stupid Money" בשיתוף עם אסאסין זכה לקליפ אדיר שרק הולך וצובר תאוצה.

מארשל נע בין רגאיי, R&B ודאנסהול, הרבה בזכות מארלי ובאלבום עצמו שכולל 13 צ'ונים תוכלו למצוא עוד שיתופים מעניינים. "Be On The Alert" עם באונטי קילה בצ'ון שיצא כבר לפני שנתיים וזכה להיכנס לאלבום והוא דווקא בהפקה של Payday Music. גם "Nah Give Up" עם טארוס ריילי ו-"Strike  Dem" עם קפלטון נכללים ברשימה המבטיחה. עוד תמצאו שם צ'ונים גם את בייבי צ'אם והדור החדש של הגולי יחד עם אייס הוד.

לרכישת האלבום בלינק הבא

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “לא רק EP: אלבום חדש לוויין מארשל”

Leave a reply