"לא שמענו, לא ידענו": קרטל ובוג'ו או מובאדו וליידי סו?
10 באפריל 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, לא ידענו, לא שמענו  //  1 comment

מוצפים באינסטגרם והפייסבוק של אמני הרגאיי והדאנסהול? לא יודעים במה לבחור? תכירו: פינה שבועית חדשה שתרכז לכם את מה שמדברים עליו ברשת, או שמה שלא חשפנו לכם לא בפייסבוק ולא באתר. ויש גם סקר. אל תגידו: "לא שמענו, לא ידענו"

mavado-ft-ladyמובאדו וסו. הדבר הבא?

רשתות חברתיות? מוכר לכם, לא? פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר. לא רק אתם משתמשים בזה, כיום גם כל אחד שמחפש לדבר לקהל מסוים משתמש בדברים האלו. שחקני כדורגל, שחקני כדורסל, שחקני קולנוע, פוליטיקאים – כולם הבינו שזה מה שיישא את העולם קדימה, ככל הנראה בעשורים הבאים.

וכמובן שגם בעולם הרגאיי זה לא ממש שונה, אולי להיפך. סאונדים, אמנים, מפיקים, פרומוטרים – כולם מדברים אליכם באותה צורה – מדיה חברתית. החלטנו להביא לכם כמה מהטרנדים השבועיים בעולם הרגאיי והדאנסהול וללא קשר לחדשות, ראיונות והכתבות היותר מורחבות שאתם מקבלים. תכירו את הפינה חדשה: "לא שמענו, לא ידענו" – שתביא לכם בקצרה, טעימות מעולם המדיה.

השבוע נחנוך את זה בסימן שיתופי פעולה בין אייקונים בעולם הדאנסהול, דברים שטרם שוחררו באופן רשמי, אך לבטח תקבלו אותם בקרוב מאוד, בדף הפייסבוק שלנו, ובשאר המדיות שאתם מחוברים אליהם.

ליידי סו ומובאדו – המלכה יורה
מובאדו כבר הספיק לעבוד עם לא מעט אמנים בחייו, סו לבטח עשתה זאת, אבל יותר בעשורים הקודמים. עכשיו ובהפקה של הלייבל הג'מייקני, "Claims Records", הם הולכים להציף אתכם בצ'ון משותף שבטח ידבר רבות. סו כבר מתרגשת והספיקה לפרסם באינסטגרם שלה: "מוכנים? הדבר הגדול הבא כבר כאן, זה יהרוג אתכם". גם הפרומטרים לא נותרו אדישים – אז קבלו טעימה קצרה, ממש קצרה מאיך שזה יישמע – "Cruise Pon The Stick".

 

 

בוג'ו בנטון ו-וויבז קרטל – הישר מהכלא בשילוב שעשוי ל"שרוף" את העולם
כאן לצערנו עדיין אין לנו טעימה להשמעה, אבל ברור לכם שזה הולך להכות חזק. רבים מחובבי הרגאיי מתגעגעים לקול של בוג'ו בנטון שכידוע נמצא במאסר בארה"ב כבר שש שנים וחרף שמועות ודיונים טרם יצא לחופשי. מנגד, קרטל שמוכיח שמהכלא בג'מייקה הרבה יותר קל להקליט, אך הפעם הוא עושה את זה מעט שונה. הבן של בוג'ו, מרקוס מיירי, אחד המפיקים העולים, הפיק ואתם תקבלו בקרוב את "When We Come a Road" – צ'ון שכמובן מדבר על איחוד של שני אמנים שנמצאים תחת סורג ובריח. השמעת בכורה? בינתיים קיבלו אותה רק בתוכנית רדיו אחת בג'מייקה, אבל תהיו בטוחים שבקרוב זה יגיע אליכם.

Buju_Banton_VybzKartelבוג'ו בנטון ו-וייבז קרטל. ממש בקרוב אצלכם  

 

 

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “"לא שמענו, לא ידענו": קרטל ובוג'ו או מובאדו וליידי סו?”

Leave a reply