לא שקט: סיזלה הושעה מהסטינג, ליידי סואו התנצלה
2 בינואר 2014  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות  //  1 comment

היום שאחרי הסטינג ה-30: סיזלה שוב שיחרר "שנאה" ולא יופיע בקרוב על הבמה באירוע הרגאיי הגדול של השנה, מלכת הדאנסהול בחרה לבקש סליחה. וגם: דיאנג'ל הושעתה לחמש שנים

sizzlaסיזלה בסטינג 2013. בפעם האחרונה?

 

הסטינג ה-30 הספיק לספק לא מעט כותרות בג'מייקה ובעולם הרגאיי. בלאק ריינו גנב את כל הקופה באופן מפתיע, וגם ליידי סואו השפילה את מאקה דיימונד בקלאש שגרף לא מעט תגובות. בין לבין כמובן היו שם לא מעט הופעות, וכן מסתבר שחלקן הצליחו לגרום גם לזעם, לפחות אצל המפיקים ובראשם אייזיאה לאינג.

"החלטנו להשעות מהסטינג את סיזלה ודיאנג'ל", אמר לאינג והוסיף: "סיזלה כבר הוזהר בעבר לא להשתמש בליריקס של שנאה אבל עשה זאת שוב ושוב. גם לגבי דיאנגל אנחנו לא צריכים את הכסף שלה, שתישאר בבית", אמר לאינג בהודעה חריפה.

 

"הסטינג נעשה משהו בינלאומי ואנחנו רק ונתנו אזהרה לכל אמן לפני שעלה לבמה", התייחס לאינג לסיבות להשעייה. "איזה דוגמא נותנת דיאנג'ל כאמא כשהיא עלתה לבמה ככה? אין לזה קשר לקלאש עם נינג'ה מאן, זה הצורה שהקלאש התנהל. היא לא תהיה בסטינג לפחות חמש שנים". לאינג התייחס לנושא הקלאשים שהתקצר משמעותית בסטינג הנוכחי. "קלאשים מילוליים והופעות ציבעוניות הם חלק קבוע מההפקה השנתית שלנו. אבל אנחנו שואפים לסטנדרטים של נימוס". יש לציין שדיאנג'ל עצמה לא הייתה חלק מהליין אפ אך עלתה לבמה מהקהל כדי לערוך קלאש מילולי עם נינג'ה מאן.

 

מי שכן בחרה להתנצל על הקלאש שלה היא ליידי סואו ש"זכתה" לקטול את מאקה דיימונד על הבמה. "המעריצים שלי בג'מייקה ובחוץ לה יכולים לשמוח, אבל אני לא מאושרת על כך", אמרה מי שמכונה מלכת הדאנסהול. "התרחקתי שנים מענייני הקלאש ובטח מעימותים עם נשים, אבל התפוצצתי כי יש זמרות שפתחו איתי חזית והפיצו עליי שמועות. אני מתנצלת בפני המעריצים שלי בג'מייקה ובעולם".    

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “לא שקט: סיזלה הושעה מהסטינג, ליידי סואו התנצלה”

Leave a reply