לבד על הגל: שאנסיה השתמשה בקרטל בשביל תהילה?
30 באפריל 2017  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

הצ'ון הכי לוהט בג'מייקה היה בכלל פרסום על הגב של מלך הדאנסהול? תלוי את מי שואלים. הכל על המחלוקת הכי חמה. אז באיזה צד אתם?

שילוב מוצלח או גניבה?

גניבת השנה? עולם הדאנסהול בג'מייקה סוער ביממה האחרונה. כוכבת הדאנסהול העולה, שאנסיה הואשמה על ידי וייבז קרטל כי הצ'ון הלוהט שלהם – "Loodi" הוא בכלל לא שיתוף פעולה.

כוכב הדאנסהול הכלוא שיחרר לעמוד היוטיוב שלו את הצ'ון המקורי שהקליט עבור So Unique רקורדס ואף הוסיף הצהרה: "הצ'ון שלי מעולם לא היה שיתוף פעולה".

"Loodi" היה הצ'ון החם בג'מייקה בשנה החולפת וגרף עד כה מעל חמישה מיליון צפיות לקליפ שלו. לא ברור כיצד הוקלט החלק של שאנסיה שהתחמקה לרוב מתשובות בנושא.

על פי ההערכות של מקורבים ל"וורלד בוס" מדובר בהסכמה בין אלביס רדווד למנהלה של שאנסיה, Romeich Entertainment על ורסיה בה יוכנס קולה של הכוכבת העולה.

שאנסיה ספגה לא מעט ביקורות מאז פורסם הנושא אך הבהירה כי זה היה בהוראת מנהלה האישי: "לא ידעתי שום דבר מלבד להקליט את החלק שלי בצ'ון".

מדובר בצ'ון הכי של האמנית בת ה-20 שמאז הפכה כוכבת וזוכה להקליט כמעט אצל כל מפיק מוביל בג'מייקה. כעת מעניין איך הנושא ישפיע על התפתחות הקריירה שלה. בכל מקרה, האם שיתוף הפעולה לא השאיר את הצ'ון המקורי הרחק מאחור?

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply