לוחם לאהבה: ווריור קינג מגיע לישראל
9 בפברואר 2015  //  By:   //  דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות, ניו רוטס  //  No Comment

רגע לפני שהוא מגיע להופעה ראשונה בישראל – תכירו קצת יותר לעומק. הוא נושא שם במה של לוחם אבל מייחצן את מוסר האהבה: "אהבה זה הכל מבחינתי", מעדיף להופיע בחו"ל: "נותנים לך להגשים פוטנציאל". וגם: איך קשורים באונטי קילה ואדמירל טיבט לקריירה שלו. אמן בלי פוזות

Warrior-Kingווריור קינג לראשונה בישראל. אמן מיוחד באמת

רזומה של יותר מעשור בתעשיה, לא מעט צ'ונים על אהבה וכמה להיטים גדולים זהו הרפרטואר של מארק דייר, ווריור קינג בשבילכם. ביום רביעי הקרוב הוא מגיע לראשונה לישראל, נטול להקה אך עם זמרות ליווי תוצרת כחול לבן (אודליה וסיס) וזה הזמן להכיר קצת יותר לעומק את האמן שהתפרסם בעיקר עם להיט אחד ענק, "Virtous Woman", צ'ון שיצא ב-2001 ושמר על יציבות בצמרת מצעדי הרגאיי בלא מעט מדינות.

תחילת הדרך של הייתה אמורה להיות אחרת למען האמת כשבשנות התיכון שלו ווריור קינג בכלל סומן כאמן דאנסהול מובהק, והזדהה עם הסטייל של לא אחר מאשר באונטי קילה כשאף זכה לכינוי "באונטי ג'וניור". ווריור עצמו מציין את באונטי אך גם עוד אמן שהשפיע עליו רבות. "אדמירל טיבט התגורר בסמיכות אליי כשהייתי צעיר והוא נתן לי המון עצות ואמביציה לעתיד".

מאז כמובן דברים התפהכו, ווריור קינג נותר לוחם, אבל בעיקר בזכות עצמו. הוא לא ויתר כמובן על המיקרופון ואת הליריקס הוא מבטא בצורה יותר מעודנת, אבל כזו שמדברת לליבם של אנשים. כאלו שמעורים בתעשיה ומכירים אמנים בחיי היום יום שלהם, הודו שמדובר לא רק באמן עם רזומה מרשים, אלא באחד צנוע, וכזה שנותן תמיד הרגשה טובה למעריצים וכאלו שבסביבתו.

אלבום הבכורה שלו כלל כמובן את שם הלהיט הענק שאיתו זכה להכרה בעולם, אלבום שיצא ב-2002, אך מאז הוא הספיק להוציא עוד לא מעט צ'ונים מוכרים כשלאחר מכן שוחררו גם "Can't Get Me Down", "Never Go Where Pagans Go" ו-"Hold The Faith" (שם אלבומו השני ב-2005).

WarriorKing-Jamaica"מעדיף הופעה מלאה על 2-3 צ'ונים בג'מייקה". ווריור קינג בהופעה

למרות כמה שנים של המתנה עד לאלבום הבא, ווריור קינג לא עצר והמשיך לפעול בארה"ב ובאירופה כשהתוצרת הבאה נולדה הוא גם ידע לתאר אותה הכי מדויק: "אהבה זה הכל מבחינתי. זו הסיבה שאני עושה מוזיקה, אהבה היא מה שאני מביא לעולם. אם יש אהבה – אין גבולות, אין הבדלי גזע, צבע, דת", הבהיר בראיון לפני מספר שנים וב-2010 שיחרר את אלבומו "Love IS In The Air" והצהיר בתקשורת בג'מייקה – "אני הולך עם מה שאני מרגיש איתו וזה אהבה".

יחד עם זאת בג'מייקה סצנת הדאנסהול היא זו שמכתיבה לא מעט מהקצב ו-ווריור קינג הבהיר כי זו סיבה שבגללה הוא מעדיף להופיע בחו"ל: "בג'מייקה אתה צריך את האנשים הנכונים לצידך. לא תמיד להופיע עם 2-3 צ'ונים מול קהל ג'מייקני זה נותן לך את להגשים את הפוטנציאל, בגלל זה אני מעדיף לפעמים להופיע בחו"ל".

יחד עם ההצהרה הזו ובדרך לאלבומו החמישי, אלבום אותו הוא מגבש בימים אלו, ווריור קינג מגיע להופעה בישראל, בפעם הראשונה, הופעה שתתקיים במועדון הקומפורט 13. ילוו אותו איימר סאונד, מיסטיקל יוט סאונד וכמובן שתי זמרות ליווי משלנו.

הפרטים המלאים בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

About the Author :

Leave a reply