לוטאן פאייה מתחדש: אלבום 11 – Life Of A King
29 בספטמבר 2013  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

אחרי שנתיים של עבודה ויחד עם קרוב משפחתו של ריצ'י ספייס שיחרר אמן הרוטס את אלבומו ה-11. גם כרוניקס מופיע שם. הביקורות כבר מחמיאות

lutמתחדש. עטיפת האלבום של לוטאן פאייה

ספטמבר היא תקופה בשנה שבה אמני רגאיי רבים משחררים אלבומים שעליהם עבדו במהלך השנה כולה ואף יותר. 2013 לא שונה במובן הזה ולאחרונה יכולנו להבחין בלא מעט שבחרו לעשות זאת.

אחד מהם הוא לוטאן פאייה שהוציא את אלבום האולפן ה-11 שלו – "Life Of A King" ממש לאחרונה. האלבום כולל 13 צ'ונים כאשר מי שאמון על ההפקה ברובה הוא קאבס "גרילארס" בונר, קרוב משפחתו של ריצ'י ספייס שעבד בצמוד עם לוטאן פאייה.

לוטאן פאייה, ראסטה אדוק באמונתו נוהג לאורך השנים לקחת מסרים מהתרבות הזו להשרישם בתוך המילים של הצ'ונים שלו. כך גם הפעם. צ'ון הנושא: "Life Of A King", מביא עימו את אחת ממשמעויות תרבות הראסטה.

כמו כן, תמצאו שם גם את שיתוף הפעולה המרשים עם כרוניקס (כשגם לוטאן פאייה לא יכול היה להישאר אדיש לכישרון הצעיר). השניים הפיקו ממש בתחילת החודש את "Cyaan Do We Nothing", שכבר הספיק לגרוף ביקורות חיוביות.

לוטאן פאייה מרבה לתרום לנוער ולקהילה ואף הקים קרן על שמו בג'מייקה. אחד הצ'ונים יחד עם מיסטר לקס, "Protect The Youth", אמנם מגיע למימדים של דאנסהול בסימפול עם צ'ון של הוראס אנדי האגדי, זאת כאשר המילים מוקדשות לצעירים.

על פי הביקורות מדובר באלבום הטוב ביותר של פאייה מאז 2006, אז שלף לעולם את "Phantom War".

לרכישת האלבום של לוטאן פאייה

 

 

About the Author :

Leave a reply