לקראת הסאמפסט: קלאדו לוהט, אוקטיין לא סופר את וגאס
14 ביוני 2014  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  No Comment

מתכוננים לפסטיבל השנתי הגדול בג'מייקה: סצנת הדאנסהול רותחת ועוד תוצר של באונטי מסמן "וי" ענק ("אני מלא תיאבון"). אוקטיין לא נבהל מההצהרות של וגאס ויעשה את המופע הסוגר של ערב הדאנסהול. וגם: ההיסטוריה של זבולון דאב סיסטם

Kaladoעוד הוכחה לפריחה. קלאדו (צילום מסך)

חלומו של כל אמן בג'מייקה הוא להגיע לבימות הגדולות. חלקם עושים זאת בסטינג, אבל ה-"Sumfest" השנתי שנערך מדי שנה במונטיגו ביי ומתפרס על 6 ימים הוא עוד תחנה שאמן לוהט צריך לסמן בקריירה שלו.

הליין-אפ כל כך מרשים ובייחוד כשמדובר על אירוע של כמה ימים ויש מקום להכיל שורת אמנים מטורפת. לצד ההיסטוריה שיעשו חברי להקת זבולון דאב סיסטם מישראל (הופעה ראשונה של להקה מחו"ל ב-Sumfest), גם בסצנת הדאנסהול מתחממים העניינים מעט יותר מחודש לאירוע השנתי שייערך בין ה-13 ל-19 ביולי.

אם צריך הוכחה שאתה על הגל הנכון, זה זימון להופעה בערב הדאנסהול ושמה שקורה השנה לאחד האמנים החמים ביארד, קלאדו. עוד תוצר של באונטי קילה שהחל את דרכו בשנים האחרונות, אך 2014 היא השנה המטאורית שלו.

"בשנה שעברה הופעתי למשהו כמו דקה בסט של באונטי קילה, אבל זה היה מרגש. הקהל מאוד גירה אותי ואני מלא תיאבון", ציין קלאדו הלוהט שהקפיץ את קינגסטון השנה עם להיטים כמו "Good Good Bring Life", "Pree Money" ו-"Personally".

לאחרונה הוא גם עשה טור ראשון ומצליח בקנדה והרגיש כי הוא "עף באוויר על הקהל" בתום המופע. אבל כמובן שה-"Sumfest" הוא עוד ציון דרך חשוב עבור אחד הקולות שצפויים להוביל את הדאנסהול בג'מייקה בשנים הבאות.

מי שיסגור את ערב הדאנסהול, נקודת ציון משמעותית בכל האירוע הזה הוא איי אוקטיין הלוהט בעצמו וזאת אחרי מאבקי יוקרה וקריאת תיגר מצד אמנים כמו מיסטר וגאס שניסו להיות אלו שיעשו את מופע הסגירה. "זו השנה השניה ברציפות שזה קורה עבורי ואני כל כך מאושר להיות ה'נבחר' להיות זה שעושה את מופע הסגירה", ציין אוקטיין.

I-OCTANEלא מתרגש מאיומים. אוקטיין

הרגאיי "סאמפסט" ייערך כמונטיגו ביי ביולי ויכלול בליין אפ אמנים כמו פרדי מקגרגור, סאנצ'ז, ביני מאן, אסאסין, ג'ה קיור, ספייס, באונטי קילה, ביזי סיגנל וכמובן גם כרוניקס ואיי אוקטיין ובגזרת הסנסציות גם את אלקליין וקלאדו החמים. וכן, יהיו שם גם זבולון דאב סיסטם שלנו. ביג אפ.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply