מבצעי סוף העונה
15 בדצמבר 2011  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, רוטס רגאיי, רידימים חדשים  //  No Comment

וייבז קרטל ממשיך לסבך את הסובבים אותו. הפעם זוהי גאזה סלים, ששמה האמיתי הוא ונסה סאדלר, מואשמת בזיוף ראיות ובניסיון לשבש הליכי חקירה בכך שניסתה להפליל את הנרצח, קלייב "ליזארד" וויליאמס על ידי הודעת טקסט, כזו שהתגלתה כמפוברקת בהמשך. בינתיים היא שוחררה בערבות למעצר בית עד אשר תובא שוב בידי שופט בהמשך החודש. כזכור קרטל יחד עם חברו ל"גאזה", שון סטורם, מואשמים יחד עם שני נאשמים נוספים ברצח של אותו "ליזארד" וגאזה סלים מואשמת כי ניסתה לסייע להם בזיוף הראיות הקושרות אותם למעשה. קרטל עצמו מואשם בנוסף במקרה רצח נוסף באירע חודש לפני האירוע המדובר.

בינתיים הוציא קרטל בזמן שהתירו לו לצאת מתא המעצר, טיון חדש בשם Money Dun בהפקת ניו ליג מיוזיק.

מסתבר שמיסטר וגאס לא רק תומך באמני הפאונדיישן בעזרת עצומה, אלא גם מיישם הלכה למעשה. בתחילת פברואר יצא לאוויר העולם קאבר שהוא מבצע לטיון המפורסם של אלטון אליס, "You Make Me Happy", משנת 1967.

מאקה דיימונד, זמרת הדאנסהול, מוציאה את אלבומה החדש, Don't Disturb Me, ומגלה אופטימיות לגבי ההצלחה שלו בעולם הדאנסהול. הטיון Wine כבר נצפה למעלה מ-50 אלף פעמים ביוטיוב, ויחד איתו היא מקווה להמשך הצלחה מסחררת של אלבומה. בקרוב תצא הזמרת לסיבוב הופעות בארצות הברית וקנדה במטרה לקדם מכירות לאלבומה.

ג'ה קיור עושה בימים אלו בנסיכות המפרץ דובאי במטרה לצלם קליפ לטיון חדש בשם Looking At Me. "נסעתי בכדי להכיר תרבויות אחרות וליצור קשרים. בנוסף כולם יודעים כמה יופי יש בדובאי וצילום הקליפ היה מחייב", אמר האמן בנוגע לנעשה.

ונעבור לעדכוני מוזיקה מעטים, אך מעניינים:

רידים חדש שיצא בימים אלו ממש נקרא Ground Zero ומביא עימו ביצועים מעניינים של ג'ה וינצ'י ואיידוניה הלוהט.

אחד מהאמנים הפורצים של השנה בעולם הדאנסהול, מאסיקה, מוציא קליפ לטיון שלו No Big Deal. כדאי שתכירו את השם ותתחילו לעקוב אחר הכישרון.

סיזלה קלונג'י גם הוא מוציא טיון חדש לאחרונה בשם Carry Jah Love.

אחד האמנים החמים בעולם הרגאיי, גאפי ראנקס, משתף פעולה עם קאגו, אחד מהשמות העולים בסצנת הדאנסהול, ויחד הם מוציאים את הטיון Miles Away.

ולסיום, אחד מאמני השנה בג'מייקה, איי אוקטיין, ממשיך בעבודה ומשחרר את הטיון Crime A Rise. בקרוב הוא כנראה גם יזכה בתואר זמר השנה זו השנה השנייה ברציפות.

About the Author :

Leave a reply