מגאזה לישראל: פופקאן מגיע להופעה בלי חוקים
23 במאי 2015  //  By:   //  דאנסהול, הופעות חיות, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם  //  No Comment

מגיל קטן הוא לא אהב לקבל הוראות ("אפילו לא מאמא שלי"). קרטל טיפח, פופי התפתח והשאר היסטוריה. ב-9 ביולי הוא בתל אביב לראשונה. תחנות בקריירה, מחמאות, ביקורות – הכל בפנים. 'יאווווווווו'

popcaanפופקאן. בלי חוקים

סצנת הדאנסהול בישראל צפויה לקבל השנה עוד רגע היסטורי. אחד מאמני הדאנסהול הבולטים בימים אלו, פופקאן, יגיע ב-9 ביולי למופע ראשון ויחיד בישראל.

אנדרה סאת'רלנד – פופקאן – יליד כפר קטן במחוז סיינט תומאס בג'מייקה, כפר בשם הייפילד, הוא אולי הכי גדולה שיצאה מהמקום הקטן, עבור תושבי המקום. הרי לא בכל יום הם עולים לכותרות. מאז 2006-7, חבר 'פופי' לאימפריית גאזה של וייבז קרטל בפורטמור והשאר היסטוריה.

יש גורסים כי הוא רק בן 23, אך הגיל הנכון הוא 26 ובאמתחתו כבר לא מעט ציוני דרך. זה החל עם צ'ונים לצד קרטל כמו 'Clarks' שכבש מצעדי דאנסהול בכל רחבי העולם ונמשך עם השנים היותר קדומות בעשור הנוכחי וצ'ונים כמו 'Party Shot', 'Only Man She Want', 'Clean' ואחרים.

לאחר שקרטל נעצר ולאחר מכן גם הורשע ברצח, פופקאן החליט כי זה הזמן למותג שלו עצמו. הוא החל לעבוד עם מפיקים שונים ברחבי ג'מייקה וגם כאלו מהעולם והחומרים שיצאו מאז מיתגו אותו כאמן מהשורה הראשונה של אמני הדאנסהול.

"כבר מגיל צעיר אהבתי לעשות מה שבא לי, אפילו אמא שלי לא שלטה עליי", כך אמר בשנה שעברה, רגע אחרי ששיחרר את אלבום הבכורה המשובח, "Where We Come From". מאז הוא נושא את הכינוי – "Unruly Boss", כמתווה לאחד שלא רוצה שיגידו לו מה לעשות.

באלבום עצמו שותפים מפיקי על כמו אנג'ו בלאקס (UIM Records), דרה סקול ו-MixPak – הלייבל בו חתום פופי היום.

הצ'ונים הנבחרים באלבום, צ'ון הנושא – "Where We come From" ו-"Everything Is Nice" נחשבים היום להמנונים שמתנגנים לא רק בג'מייקה אלא גורפים אלפי השמעות ברחבות דאנסים בכל רחבי העולם.

 

 

הרזומה מרשים והמותג בנסיקה גם ב-2015, אך החברה הג'מייקנית מאוד ביקורתית. פופקאן ספג לא מעט ביקורות כמי שבגד באמון של קרטל ומאז שהצליח לפרוץ לבדו, שכח למעשה את האמן שבזכותו חדר לתודעה. יחד עם זאת, כיום הוא בנה לעצמו קרו משלו ומרבה לבלות גם עם צ'י צ'ינג ואיידוניה והקרו שלהם. כן ביקורות, לא ביקורות, פופקאן בונה את עצמו בצורה מרשימה.

את כל ה"יאוו" המרשים הזה ילוו בהופעה איימר סאונד שאחרים להבאתו יחד עם אפיקומן. כשגם מיסטיקל יוט סאונד ינגנו בתום המופע.

כל הפרטים באיבנט בפייסבוק

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply