מגמת פריצה: הכוכבים העולים של 2015
1 בדצמבר 2015  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ניו רוטס, רידימים חדשים, שולחן הניתוחים  //  1 comment

דקסטה חיכה בסבלנות ומשך את זה מהשנה שעברה, אצל ג'המיל הכל התפוצץ וגובנה שכח את דיאבלו. ומה עם סיפור הסינדרלה הכי גדול של השנה? כל הפריצות – הפרטים כאן

Breakthrough

דקסטה דאפס, גובנה, ורשון וג'המיל. סיפורי סינדרלה

ממשיכים לספור את השניות. רגע לפני הגונג האחרון של 2015, הנה מבט על הפריצות, בכל זאת בעולם כל כך עמוס כמו המוזיקה הג'מייקנית זה משתנה בערך כל חודש. כולם על גבול הדאנסהול, חלקם עושים גם רגאיי וכולם אבל כולם פשוט כישרונות שידברו חזק בשנים הקרובות. המכנה המשותף: זו לא תופעה חולפת. רואים את זה ברשתות החברתיות – שלושה מהם בתעשייה כבר מספר שנים, ואחד? הוא ממש סיפור סינדרלה. הכל כאן.

דקסטה דאפס: הבנות מאוהבות
לואי גרדינסון מוכר כבר כמה שנים כאמן בתעשיית הדאנסהול. לדקסטה דאפס יש קול מחוספס וגם להיטים היו חסרים. 2014 היתה שנת הכניסה לתודעה – סוף סוף. "Morning Love", "Jealous Ova" וכמובן "7Eleven" שיצא ממש בנשיקה של 2015 הקפיצו אותו היטב במצעדים ובתחנות הרדיו. את 2016 וכמו בהרבה דברים בחיים הוא ניצל כדי לעוף עם המומנטום. בערך כל צ'ון זכה לפורוורד, הוא הספיק לפתוח ליין משלו בימי ראשון בקינגסטון ו-"Shabba Madda Pot" ואפילו "Slavery" ריסקו כל פינה ברדיו, דאנסים ורחובות. 2016? אנחנו מחכים לאלבום בכורה – בכל זאת, דאסקה זו במה מצוינת להפקה.

ג'המיל: הזמן משתלם
הוא התחיל כיוט בסביבה של אולפני פנטהאוס רקורדס. העצות מדונובן ג'רמיין וגם מבוג'ו בנטון עזרו. אז ג'המיל אמנם עושה את זה כבר כמה שנים אבל גם הוא בעצמו נדהם מההייפ ולא נראה שזה ייעצר בקרוב. 2015 – היא שנת הפריצה שלו לתודעה. "Gain The World" זוכה לאינספור "פורוורדים", "True Colors" מתנגן לא מעט והדליק את הלייבל שהפיק אותו לייצר גם רידים. היוט מפורטמור נותר צנוע ומבטיח: "יש לי עוד לא מעט להיטים שמחכים ל-2016". אנחנו נעדכן, בינתיים תפרגנו.

ורשון: הסינדרלה
השלושה האחרים ברשימה היו מוכרים למי שבקיא בתעשייה, ורשון? הוא סיפור סינדרלה לכל דבר. ב-2014 הוא עוד הספיק לנסות לחדור לתודעה אבל את 2015 היוט הצעיר פתח בסערה עם להיט שהעיף את כל ג'מייקה בשם "Inna Real Life". הליריקס שבו, דיברו לכל ג'מייקני, ניו יורקי או ישראלי והשאר היסטוריה. מאז באו "Use To Hungry", "Mi Heart Too Clean" ואחרים שהפכו אותו לעתיד של הדאנסהול. ורשון הוא לא אמן של שנה אחת – אלבום בקרוב, 2016 מבטיחה ועתיד? עוד יותר.

גובנה: כבר לא אדון שד
למי שעוקב אחרי הקריירה של איידוניה הוא לבטח לא הפתעה. דיאבלו, הוא הצלע השנייה של ה-"V1". את 2015 הוא ניצל כדי לתת שדרוג לקריירה שלו למרות שהוא כבר מספר שנים לא מבוטל בעניינים. זה כבר לא איידוניה, למרות הכבוד ההדדי, הוא אפילו אימץ את הכינוי "גובנה" שקיבל מהבוס הגדול. "No Complaining", הפך להמנון אופטימי ביארד, והוא גם מכה גלים מחוץ לו ונראה שגובנה או דיאבלו שומר תחמושת ל-2016. מוכנים?

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “מגמת פריצה: הכוכבים העולים של 2015”

Leave a reply