מהאיש שמאחורי המילים לקדמת במה: הכירו את מלוקוונס
28 ביוני 2014  //  By:   //  אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי, ראיונות, רידימים חדשים  //  1 comment

הוא כתב לרומיין וירגו, ביני מאן, אלפאנט וג'ה קיור ("אומרים שאני טוב בליריקס"), אבל את התקופה האחרונה הוא מציין כעוד כישרון עולה ביארד ("אנשים התחילו להעריך את המוזיקה שלי"). ראיון עם עוד כישרון צעיר עם עתיד מזהיר

Melloquenceכריזמה וליריקס יחד עם מלודיה. מלוקוונס

ג'מייקה חושפת לנו עוד ועוד כישרונות, לא סוד, נכון? מלוקוונס, עוד אחד שניצל את הזמן בתיכון כדי לקחת את האהבה למקצוע. החברים אמרו לו שהוא טוב במלודיה ובליריקס, והוא החל לכתוב. לביני מאן, לאלפאנט מאן, לרומיין וירגו.

בשנה האחרונה הקול שלו התחיל להשתרבב על רידימים יחד עם ענקי הדאנסהול וכמובן שהשם נחשף בהצלחה רבה. יש לו כבר להיט משותף עם אלפאנט ואחד גם עם סראני ואפילו EP בדרך. אם לא הכרתם, אז הבאנו לכם אותו לראיון קצר בקאבום.

ספר לנו מי זה מלוקוונס?
"מלוקוונס? גם זמר של רגאיי ודאנסהול וגם כותב שירים לאמנים אחרים. גדלתי במשפחה מוזיקלית, אבא שלי שר ובנה רידימים, אמא שלי בעיקר שרה בקריוקי. החלטתי להפוך את זה למקצוע שלי במהלך התיכון, זה קרה כשישבנו בכיתה וסתם שרנו צ'ונים מוכרים והחברים עודדו אותי לכך".

מאיפה הגיע השם מלוקוונס?
"זה ערבוב של המילה Eloquence יחד עם Melody. אני חושב שאני טוב במלודיות ובליריקס – אז ככה זה".

אתה מזוהה הרבה עם כתיבת לאמנים אחרים. מי ברשימה המכובדת הזו?
"די אנג'ל, וילה דאץ', אלפאנט מאן, ביני מאן, טיאנה, רומיין וירגו ולאחרונה גם כתבתי צ'ון לג'ה קיור. אני מחשיב כל צ'ון שאני כותב כלהיט, אבל אתם בטח תכירו את 'When You Cry', על רידים של קשפלואו רקורדס".

מאיפה ההשראה לכתיבה?
"בערך כמו כולם. חוויות יום יום, שיחות עם אנשים. דברים שאני שומע ורואה גורמים לי לכתוב".

עם כל הכבוד לכתיבה, התקופה האחרונה זו התקופה שהתחילו להכיר אותך כאמן. התחלת לקבל במה על רידימים מוכרים, לבצע שיתופי פעולה מעניינים. איך ההרגשה והתגובות?
"זו הרגשה טובה, אנשים התחילו להעריך את המוזיקה שלי במיוחד כשאני מופיע על רידימים עם אמני דאנסהול רבי משקל. גם שיתופי הפעולה בצ'ון 'Hold Me' עם אלפאנט מאן ו-'Party Tun Up' עם סראני כמובן שהוסיפו למודעות".

מתי קיבלת את הצ'אנס הראשון במוזיקה?
"זה קרה ב-2005 בשיתוף עם חברי וילה דאץ' ופיקאז, כרגע אני לא חתום עם לייבל מסויים".

ועדיין אתה מגובה בחבורה של אנשים שעוזרים לך מאלפאנט מאן ו-FrasTwinz וסראני. אתה מזוהה כיוט של אלפאנט מאן?
"כן יש לי חבורה נאמנה של אנשים שתומכים. ביג אפ ל-Inna Wi Genes, FrasTwins, Rockstone Media (הלייבל של סראני אחרי עזיבת דאסקה) וכמובן ל-Weedy G Soundforce. ביג אפ לכל אחד שנותן לי כוח. אלפאנט עוזר לי אבל אני יוט של התעשייה כולה, לא של אמן אחד. סראני ואלה כן נתנו לי אתיקות מקצועיות ועצות".

Melloquence-1הליידיז כבר מככבות (מתוך הקליפ של Starlife)

ספר על הפייבוריטים שלך במוזיקה? על מי גדלת?
"אתן חלק מרשימה ארוכה אבל בעיקר טניה סטיבנס, דמיאן מארלי, סיזלה וג'נטלמן".

יש מחשבות על EP בקרוב? בכל זאת הצלחת לאסוף כמה צ'ונים מעניינים.
"בהחלט. אני עובד על אחד כזה יחד עם Weedy G Soundforce ו-VP רקורדס. 'Struggle' זה הסינגל הראשון מתוכו. הוא מתכונן לצאת בהמשך השנה".

יצא לך כבר להופיע בחו"ל?
"בספטמבר הקרוב אני יוצא לסיבוב הופעות באנגליה – זו הפעם הראשונה שאקיים הופעות בחו"ל. די מרגש".

מה נאחל לך?
"לא הרבה. רק עוד מוזיקה איכותית והרבה".

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

 

About the Author :

1 Comment to “מהאיש שמאחורי המילים לקדמת במה: הכירו את מלוקוונס”

Leave a reply