מובאדו: "באונטי קילה לא ברמה שלי"
8 במאי 2014  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, כללי  //  No Comment

עימות חם בין שני אייקוני הדאנסהול. קילה ירה "דיסים" לעבר מי שהיה אחד מבני טיפוחיו, ה"גולי גאד" החזיר אש: "זה לא שירים, זה זבל. אנשים משתמשים בשם שלי כדי ליצור באז". באיזה צד אתם?

BOUNTYKILLA-MAVADOאל תרגיזו אותם. מובאדו ובאונטי קילה

המלחמות הפנימיות בין אמני הדאנסהול הם דבר שכיח. לפעמים זה מגיע כדי ליצור זינוק לקריירה, לפעמים בגלל סיבות כאלו ואחרות של פליטות פה, לרוב זה נגמר בחילופי "מילים" על גבי צ'ונים.

מי שעוקב מקרוב אחרי הנעשה בסצנת הדאנסהול בג'מייקה יכול להבחין כי לא מעט אמנים החליטו לעשות "דיס" (צ'ון "מחווה" לא מחמיא) ל"גולי גאד" שחבר בשנים האחרונות לדי ג'יי חאלד בארה"ב וייצר לעצמו מעמד גם בשוק האמריקאי.

ראשון לעשות זאת היה ביזי סיגנל בתחילת השנה כשהוא התגייס לטובת באונטי וירה צרור של ליריקס על כפיות הטובה כביכול של מובאדו כלפי המנטור שלו. בתקופה האחרונה קילה עצמו החליט להתחמם וירה בעצמו כמו צ'ונים בנושא שכוונו הישר ל"גולי גאד". "Death Work" וה-"A Who" הם רק חלק מהם.

מובאדו לא נשאר חייב והחליט להשיב בדרך אולי מעליבה אפילו יותר. ה"גולי גאד" שלף מילים ואמר לתקשורת בג'מייקה: "שמעתי שני צ'ונים, אבל זה שירים. זה זבל. הם אפילו לא יכולים להגיע לשדה התעופה, אז למה לי להקשיב להם?".

ואדו המשיך: "אני לא נותן להם אף זמן מהיום שלי, אני לא צריך אף אחד כדי להיות בטופ. להיפך, השם דייויד ברוקס (שמו האמיתי) נמצא אצלם בצ'ונים כדי ליצור באז לקריירה שלהם. אין לי זמן לזה".

באונטי קילה נחשב לאחד מאמני הדאנסהול שקידמו הכי הרבה צעירים תחת ה"אלייאנס" שלו ובהם גם מובאדו ו-וייבז קרטל שהתפצלו ל"גולי" וה-"גאזה". מעניין מה תהיה התגובה של קילה בהמשך.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראינות ועידכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply