מובאדו וקרטל מציגים: הסולחה שיצרה צ'ון חדש
29 במרץ 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  2 Comments

כן, אתם לא טועים. ה"גולי גאד" וה"וורלד בוס" לראשונה מאז 2006 שוב באותו צ'ון. אז אמנם זהו רימיקס לצ'ון שואדו כבר שיחרר, אבל המחמאות עשויות להוליד עוד הרבה צ'ונים שירעידו את קינגסטון. חולים על דאנסהול: כנסו ותאזינו

kartel-mavadoמובאדו וקרטל. האיחוד?

חובבי הדאנסהול זה בשבילכם. למרות שהדם הרע בין שניהם נשכח מזמן, החליטו וייבז קרטל ומובאדו לעשות צעד נוסף שיוכיח – "אחדות היא כוח". שני האייקונים הגדולים של הדאנסהול בעשור האחרון, שניים שהובילו את ג'מייקה כולה ובעיקר את קינגסטון ופורטמור הסמוכה לה ליריבות מרה בשנים 2008-9, צפויים לשחרר באופן רשמי צ'ון משותף ראשון מזה כמה שנים.

מובאדו וקרטל חברו לצמד הראפרים, אייס הוד ופיוצ'ר כשהסינגל הוא מעין רימיקס העונה לשם – "I Ain't Going Back Broke", צ'ון שמובאדו הוציא לפני כמה חודשים עם אותם הראפרים וכעת הוכנס קולו של קרטל לעניין בביצוע חדש.

"דיברתי איתו, בירכתי אותו ואמרתי לו שמור על האמונה. הוא השיב לי שהוא רוצה לעשות משהו איתי", ציין ה"גולי גאד" לתקשורת בתגובה על החידוש המתקרב והוסיף בנוגע לקריירה שלו: "אנחנו עובדים על מיקסטייפ, אך בכל פעם נולד משהו חדש. כרגע זה עם 'I Ain't Going Back broke'. זה משהו היסטורי כי אני עשר שנים בתעשייה וזה יסיים את כל היריבות. נוכיח לכולם ובייחוד לצעירים שאחדות היא כוח".

מובאדו נע כעת בין ארה"ב לג'מייקה, לאחר שגורש מארה"ב אחרי תקופה ארוכה, אך מנסה מזלו שוב ביבשת הגדולה על מנת ככל הנראה להשתקע שם. מנגד, קרטל מרצה את מאסר העולם שנגזר עליו בעקבות רצח שותפו קלייב "ליזארד" וויליאמס.

הדם הרע בין השניים החל ב-2008, מעט אחרי שמובאדו נטש את האלייאנס של באונטי קילה (האיש שטיפח את שניהם). היריבות המרה כללה לא מעט צ'ונים נגדיים, האשמות והכפשות ובשיאה הביאה לירי באירוע הסטינג ב-2008 מאחורי הקלעים בין תומכי השניים. ב-2009 התבקשו השניים ע"י ממשלת ג'מייקה ומעורבים בתעשיית המוזיקה להנמיך את האש כשהדבר גרם לכנופיות של ילדים בבתי הספר בג'מייקה לקחת צד בנושא, דבר שגרם לאלימות רבה.

עם השנים כמובן שהכל נשכח ובתעשיית הדאנסהול שניהם נחשבים לאמנים הכי חמים בג'מייקה, כשכמעט כל צ'ון שלהם זוכה להייפ וכנראה שגם הצ'ון החדש (שכבר זכה לבכורה בארה"ב אמש, ייכנס לפלייליסט בקרוב מאוד). בינתיים אגב היריבות החדשה של קרטל היא דווקא עם בן בריתו בעבר הלא רחוק, פופקאן.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

2 Comments to “מובאדו וקרטל מציגים: הסולחה שיצרה צ'ון חדש”

Leave a reply