מורשת לא עוצרת: מורגן הריטייג' בדרך לאלבום חדש
16 בפברואר 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ניו רוטס, רוטס רגאיי  //  1 comment

המשפחה המלכותית חושפת: להקת הרגאיי הפעילה ביותר החל משנות ה-90 מכוונת קדימה לעבר אלבום מספר 16. על הדרך יש גם סיבוב הופעות בכל ארה"ב וגם באירופה: "זו החוויה הכי גדולה שלנו". תאריך יעד כבר יש וגם קליפ חדש שצולם בג'מייקה ממש בקרוב – הפרטים בפנים

Morgan_Heritage-Strictly_Rootsהמשפחה המלכותית חושפת עטיפה חדשה

רזומה של יותר מ-20 שנה בתעשייה לא עוצר את מורגן הריטיייג'. ילדיו של דנרוי מורגן ממשיכים להיות אחת הלהקות הרלוונטיות בכל הזמנים כאשר חשפו בפנים העולם את עטיפת אלבומם החדש – "Strictly Roots". האלבום שיהיה אלבומם ה-16 (!) כלהקה, צפוי לצאת בסתיו 2015, כלומר עוד מעט יותר מחצי שנה, אבל בינתיים פיטה, אונה, גראמפס, לוקאס ומוג'ו עובדים כבר על הצעדים הבאים על מנת לקדם את האלבום הצפוי.

רגע לפני שהם מגיעים לאירופה, כל חודש אפריל יהיה עמוס בהופעות בכל רחבי ארה"ב, וזאת אחרי שהייה בג'מייקה של כל חברי הלהקה אשר השתתפו בלא מעט אירועים ברחבי האי ובהם גם אירועי ה-70 לבוב מארלי.

הסינגל המוביל באלבום הוא "Perform & Done" על רידים שיצא אשתקד בשם "Mixfield Avenue" והופק על ידי שדר הרדיו והמפיק שאני בי, שעובד בצוותא עם דייויד רודיגן האגדי ב-BBC XTRA. לאחר שצבר לא מעט האזנות ברחבי העולם, חברי הלהקה הספיקו לצלם קליפ לצ'ון במהלך שהותם בג'מייקה, קליפ שישוחרר בקרוב כחלק מהליך השיווק לאלבום הקרב ובא.

"אנחנו תמיד מצפים להופיע בפני המעריצים שלנו וסיבוב הופעות זו החוויה הכי גדולה כדי לממש את זה. כמעט בכל הופעה אנחנו מתכננים קטלוג אחר של שירים, ככה שחומר חדש תמיד נחשף. במהלך טיסות אנחנו חושבים על הקונספט על מנת לעשות התאמות בפני כל קהל יעד", ציינה הלהקה בהודעה רשמית עם צאת האלבום.

Morgan_Heritage"החוויה הכי גדולה". מורגן הריטייג' על הבמה

מורגן הריטייג' החלה לפעול ב-1994, כשבין לבין כמובן חבריה ניסו לפרקים קריירות עצמאיות. במקביל יש כמובן כבר דור המשך נוסף כשבנו של גראמפס מורגן, ג'מרי הוא אמן רגאיי עולה בעצמו. מורשת לא עוצרת לעולם כבר אמרנו?

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

1 Comment to “מורשת לא עוצרת: מורגן הריטייג' בדרך לאלבום חדש”

Leave a reply