מותג בעלייה: פופקאן מתבגר ומכוון להשפעה בג'מייקה
2 בפברואר 2016  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, ראיונות  //  No Comment

כשהקריירה שלו לא מפסיקה לספק להיטים, ה-"Unruly Boss" מעיד: "התבגרתי, כאדם משפיע, אני צריך לגרום לשינוי בחברה בג'מייקה". וגם: העזרה מקרטל והצ'ונים הרוחניים ("תמיד הייתי אדם כזה"). הכל כאן

Popcaanפופקאן. רחוק מלהיות ילד

כשהקריירה שלו בנסיקה גדולה, פופקאן לא מפסיק לייצר מסרים חיובים ומסביר שככל שהוא גדל – כך הוא רוצה גם להשפיע יותר על מולדתו ג'מייקה.

אנדרה סאת'רלנד, כבר רחוק בגיל 28, מהימים בהם היה ילד באימפריית הגאזה של וייבז קרטל. כיום הוא מזוהה כ-"Unruly Boss", מוקף בלא מעט מפיקים וחברים שרוצים להיות בקרבתו. במקביל הוא מטפח לייבל בו החתים את צ'י צ'ינג צ'ינג ויחד עם זה גם קו לבוש ואפילו מותג ניירות גלגול.

#WickedWicked Popcaan Just Vibing with his sonPopcaan Unruly Boss Entertainment Popcaan – Unruly boss

Posted by Kaboom – Jamaican Culture & More on Monday, February 1, 2016

 

האמן וה-"Where We Come From" מעיד כי לא עוצר וממשיך להתפתח. בראיון לתקשורת בברבדוס, שם הופיע לאחרונה חשף כמה פרטים מעניינים. "אני כאן למטרה מסוימת. אני רואה כל כך הרבה בני נוער מבזבזים את החיים שלהם", הסביר.

פופקאן הוסיף: "אני מתבגר, עובד קשה כל הזמן. ככל שהזמן טעויות שעשיתי בעבר אני לא עושה כבר. אני שם לב לזה. השתניתי? לא, פשוט התבגרתי".

"יש זמן בחיים שאתה צריך לעשות שינוי. לי, כאדם משפיע, אני לא יכול לשיר על הרג כל היום", הסביר. "לכן החלטתי לשיר כמה צ'ונים רוחניים לפעמים, כי אני אדם רוחני. וגם אנסה לדחוף לשינוי בג'מייקה ולסנגר עליו ", הצהיר אחרי ששיחרר צ'ונים כמו "My God", "Unruly Prayer" ועוד.

"כאיש צעיר, אני יכול להשפיע. יש עליי הרבה תשומת לב", הוסיף. "בעזרת הצ'ונים אני יכול להראות להם את הדרך לצאת מההשפעה הלא נכונה".

ומה היה לו לומר לגבי המותג המתפתח? "זה משהו שלמדתי מקרטל, הוא עזר לי עם הלייבל שלו, אז אני יעזור למישהו אחר. זה משהו נחמד מאוד".

רוצים להישאר מעודכנים? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply