מחווה אחרונה: הצ'ונים שהכתירו את ג'יי קפרי לכישרון
12 בדצמבר 2015  //  By:   //  דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

עולם הדאנסהול איבד כוכבת אדירה: מה-"Whine & Kotch" ועד ל-"Likkle", מבט על הקריירה הקצרה שנקטעה כל כך מוקדם. וגם: הצ'ונים לזכרה

J-Capri

ג'יי קפרי

עולם הדאנסהול איבד לפני שבוע את אחת הכוכבות העולות והמבטיחות של התעשייה בשנים האחרונות, ג'יי קפרי שנכנעה לפצעיה בתאונת דרכים שעברה והלכה לעולמה.

התעשייה הוכתה בהלם, קפרי שהוגדרה הרבה יורת כסינג ג'יי ולא כדיג'יי היתה אהובה על ידי רבים מאמני הדאנסהול והמפיקים ולא הספיקה לחגוג אפילו 24.

היא נולדה בשם ג'ורדן נואל פיליפס בקינגסטון כשאביה השפיעה עליה רבות ברצון להיכנס לעסקי המוזיקה. מיסטר מרפי, קנת פיליפס, היה די ג'יי בפני עצמו וכמו רבים אחרים בג'מייקה יצר רצון עז אצל ביתו.

קפרי חברה ב-2012 למפיק הנודע ראשן, אחד שכבר יודע דבר או שניים בהפקות ועבד עם וייבז קרטל לא מעט. ראןש לקח אותה תחת חסותו ובהנהלת הלייבל שלו, "Head Concussion Records".

ב-2011 הפוטנציאל החל להתממש אבל את הקופון הראשון גזרה ב-2013. "Whine & Kotch" יחד עם צ'ארלי בלאק הקפיץ אותה היטב למצעדי הדאנסהול ולפסגות שאף אחד לא דמיין. הצ'ון גרף עד היום 31 מיליון צפיות ביוטיוב, התנגן בלא מעט מדינות ברחבי העולם והרעיד רחבות.

ראשון שמר על ההייפ וצירף אליה את קונשנס ל-"Pull Up To Mi Bumper" שהוגדר כצ'ון ההמשך. גם פה קפרי הבריקה וראשן לא טעה. הזמרת הספיקה לקבל לא מעט הזמנות לסיבובי הופעות באירופה, ארה"ב ובקאריביים.

במקביל ב-2014 היא כבר היתה שם לבד עם "Boom And Ben Ove", "Reverse It" ו-"Lyrics To The Song". הוורסטיליות הגיעה גם בצ'ונים נוספים כמו "Need Your Love" ו-"Likkle".

ב-23 בנובמבר קפרי נפגעה קשה מאוד בתאונה בקינגסטון ולאחר שבועיים נכנעה לפצעים הקשים. עולם הדאנסהול בהחללט איבד כישרון אדיר וצ'ונים של מחווה כבר הספיקו להשתחרר במהרה. "Chargie Dem" של QQ הוקדש לקפרי ממש יממה לאחר מותה ודמרקו החליט להקדיש את ה-"Fallen Friends" החדש שלו לקפרי.

 

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply