מי אמר שקר? עוד סערה תוצרת יארד סטורם
16 באוקטובר 2014  //  By:   //  דאנסהול, דאנסים/הופעות, חדשות, חדשות אחרונות, יארד סטורם, כללי, סאונד קלאש  //  No Comment

ה"בית הישראלי של תרבות הסאונד סיסטם" מטיס לכאן סאונד משובח מניו יורק כדי שכולם לא יתרשמו מהשערות בחוץ ויעדיפו להתחמם בפנים. ספקטרום דיסקו מגיעים לעשות שמח. מי צריך תה או שוקו?

YardStorm-SpectrumDiscoצריכים תה או שוקו עם כזה פלייר?

מזג האוויר בחוץ משתנה, הסערות מגיעות, הרי געש מתפרצים, החורף כבר כאן. אז את הבחירה הכי טובה לחובבי תרבות הסאונד סיסטם, הרגאיי והדאנסהול לא יעשו בתוך השמיכה אלא במועדון הגגרין.

כל זה קורה ב-24 באוקטובר, יום שישי בערב כשהליין הכי ג'מייקני בישראל, "יארד סטורם", זה שמביא את תרבות הסאונד האותנטית מג'מייקה למזרח התיכון ומורכב מאיימר סאונד, טבסקו מבאדבוי סאונד ומיסטיקל יוט – מקפיץ לכאן שוב פעם סאונד מבירת הקלאשים העולמית והבירה הקאריבית של ארה"ב, ניו יורק.

אחרי סופה דופה שהיה כאן כבר פעמיים וחרך את הרחבה, עכשיו תורם של ספקטרום דיסקו בחסות מייקי ספקטרום שיגיע הישר לתל אביב. מדובר בסאונד עשיר שתוכלו לקרוא עליו עוד באיבנט אבל אנחנו רק נציין שיש לסאונד רזומה עשיר של תקלוטים ושל דובפלייטס/ספיישלים.

כל זה כאמור קורה במועדון הגגרין שמרבה לארח את אירועי הרגאיי וההיפ הופ בשנה האחרונה והפך לבית של המוזיקה השחורה בישראל. הכתובת? סלמה 46 ת"א. כל הפרטים באיבנט והאירוע בשיתוף חנות ההלבשה האורבנית הגדולה בישראל, מאד מאן בתחנה המרכזית.

לאיבנט המלא בפייסבוק

לדף הפייסבוק של מאד מאן

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply