מכה? דיימונד!
6 בנובמבר 2011  //  By:   //  אלבומים חדשים, אמנים חדשים, דאנסהול, חדשות, טיונים חדשים, רידימים חדשים  //  No Comment

על האלבום החדש של מאקה דיימונד, סיזלה שמראה כי הוא חזק מתמיד, וטיונים ורידימים חדשים. כל אלו בדיווח החדשות של היום

מאקה דיימונד, אמנית הדאנסהול המצליחה, מוציאה אלבום חדש בן 14 טיונים. לאחר האלבום MONEY-O שיצא ב-2006 לאוויר העולם, שקדה בשנים האחרונות דיימונד על חומר חדש שנאסף לאלבום זאת לאחר שהצליחה לפרוץ גם אל השוק ברחבי ארה"ב. החל מ-You Like It על הרידים שמשגע את הקאריבים לאחרונה, Overproof, ועד ל-Paradise Redemption המיוחד שהקליטה יחד עם טארוס ריילי, ליידי סואו ודווין סטיבנסון. כעת לאחר שכבר הצליחה לחדור לתודעה האמריקאית, מקווה מאקה דיימונד לחצות גבולות אל עבר השוק העולמי.

משפטו של וייבז קרטל ממשיך למשוך הרבה תשומת לב, אבל מלבד כמה חשיפות משטרתיות חשובות בפרשה, במטרה להוכיח כי יש בידם ראיות, אין יותר מידי חדש בנושא. קרטל יחד עם שון סטורם וחבריהם כנראה ישלמו על מעשיהם ברגע שיורשעו.

סיזלה קלונג'י בריא וחזק מתמיד, ומשחרר בימים האחרונים קליפ שמוכיח זאת. How Long הוא הטיון שזוכה לכבוד.

אלפאנט מאן מוציא טיונים בקצב מסחרר ימים האחרונים. האחד הוא קליפ יחד באוני קילה לטיון ישן יותר בשם Survivor, עוד שיתוף פעולה שלו יחד עם דמארקו בטיון Yah wi born, Yah wi liveולבסוף בטיון משל עצמו אשר נקרא Party Fans.

צ'ינו מקרגור המשתבח מוציא טיון חדש באולפנים של אחיו די ג'יניוס בשם Hustler. האחים מקרגור בהחלט מהשמות המרעננים בסצנה בתקופה הנוכחית שלה.

עוד שם חם בג'מייקה של ימינו, ג'ה וינצ'י, משחרר אמש את Have You Ever Lost A Friend, טיון שכבר זכה להשמעות רבות ביום אחד בלבד.

רידים חדש שיצא War Bashment  שעליו תמצאו את זמונדה, פלקס יחד עם קיבאקי,  קיפריץ' הוותיק יותר ופליפה מאפיה המתפתח. אוהבי הדאנסהול המאסיבי ואלו שמחפשים כל הזמן את האמנים הצומחים, זה בהחלט בשבילכם.

About the Author :

Leave a reply