מכונת להיטים: הכל על האלבום החדש של קרטל
12 במאי 2016  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים, יארד סטורם  //  No Comment

"King Of The Dancehall" כבר כאן: כוכב הדאנסהול הג'מייקני עם עוד בשורה מוצלחת. הלהיט הראשון, שיתופי הפעולה המפתיעים ומי האמן המוכר שזכה להיכנס לרשימה? הכל בפנים

Vybz-Kartel-King-Of-Dancehallפרויקט חייו? וייבז קרטל

15 צ'ונים חדשים שמרביתם יהפכו קרוב לוודאי ללהיטים, זו הבשורה מהאלבום החדש של וייבז קרטל ששוחרר ממש לאחרונה למזמינים ראשונים באייטונס. בהמשך יגיע "King Of The Dancheall" למיליוני המעריצים כשתאריך היעד הוא ה-3 ביוני.

הטעימה הראשונה מהאלבום הגיעה בדמות וידאו לצ'ון – "Fever" שכבר הספיק להיכנס לפלייליסטים של תחנות רדיו בג'מייקה.

כאמור 15 צ'ונים יכלול האלבום ובהם שיתופי פעולה עם צעירים אותם קרטל מטפח. תמצאו שם את "Every Girl" יחד עם גאזה טוסאן ואת "Can't Say No" עם אמנית צעירה בשם מונשרי. אמן נוסף ומוכר הרבה יותר, דמרקו זכה לשתף פעולה עם ה"וורלד בוס" בצ'ון, "Like Google".

קרטל כמו קרטל עושה זאת שוב עם לא מעט ליריקס, חלקן מילים בוטות כלפי הממסד וחלקן מיועדות לבחורות. הצ'ון הבא שצפוי לדלוף לרשת מהפרויקט הוא "Colouring This Life" שיעשה זאת יחד עם צאת האלבום עצמו בעזרת וידאו.

 

 

האלבום הזה מגיע שנה אחרי ההצלחה המסחררת של "Viking", אלבום שכלל לא מעט להיטי ענק. לא בכדי ולמרות שהוא מרצה מאסר עולם, וייבז קרטל נחשב לאמן הדאנסהול המפורסם והמשפיע ביותר על ג'מייקה בעשורים האחרונים ואולי אי פעם.

אהבתם? תנו לנו לייק בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply