מלאת אהבה: איליין חיה בחיוך ושרה רק על דבר אחד
1 באוגוסט 2015  //  By:   //  אלבומים חדשים, טיונים חדשים, יארד סטורם, לאברס רוק, ניו רוטס, ראיונות  //  No Comment

עם אלבום חדש ועשר שנים בתעשייה, איליין מעידה: "Ten Of Hearts – רק השראה". טארוס ריילי: "כשעובדים בחיוך, זה פשוט קל". וגם: "אשמח להופיע בישראל". לכבוד ט"ו באב, ראיון אוהב

alaineאיליין וה-Ten Of Hearts. מלאת אהבה

הלאברס רוק הוא אולי הז'אנר הכי מתוק בתוך כל עולם הרגאיי. יש לא מעט שמזוהים עם הזרם הזה. מברס האמונד ועד טארוס ריילי. אצל הנשים זה טיפה יותר מורכב אבל אם יש מישהי ששרה רק אהבה – זו איליין.

עשר שנים בתעשייה בדיוק הספיקו לה לקבע מעמד כמאהבת האולטימטיבית. תמיד תמצאו אותה עם חיוך, וכשהיא עובדת צמוד לדין פרייזר האגדי וטארוס ריילי, גם האלבום החדש שלה "Ten Of Hearts" כולו בסימן אהבה. תפסנו אותה לראיון ממש צמוד לט"ו באב, ה"ולנטיינס די" הישראלי.

למה דווקא "Ten Of Hearts"? יש לך משהו מיוחד עם המספר עשר?
"התחלתי לכתוב את האלבום בשנה העשירית בקריירה שלי ואני תמיד שרה על אהבה. זה נתן לי השראה לקרוא לאלבום ככה – זה מייצג עבורי 10 שנים של שירי אהבה. מבחינתי גם המספר 10 מייצג התחלות חדשות והשלמות".

יש לך לא מעט צ'ונים מהשנים האחרונות, אבל נראה שכל החומרים באלבום הזה די חדשים. איך בחרת מה לכלול בו?
"זו תוצאה של עבודת צוות האלבום הזה. כתבתי את כל הצ'ונים באלבום מלבד הקאברים וכולם מציגים צדדים שונים שלי. זו היתה פשוט חוויה ליצור את האלבום הזה, הצ'ונים האלה. כמובן שגם היה לי כבוד גדול לעבוד עם כל המפיקים והאמנים ששותפים לזה".

יש לך לא מעט שיתופי פעולה באלבום, בעיקר עם גברים. גם לאורך הקריירה עשית את זה לא מעט. זה מרגיש לך נוח למצוא שפה משותפת?
"אני ברת מזל לשתף פעולה עם כל האמנים האלה. לא יודעת אם זה נוח דווקא עם גבר כי אני נהנית ליצור מוזיקה וזה פשוט מרגיש לי הכי נוח בעולם ולא משנה מי משתף איתי פעולה".

זו לא הפעם הראשונה ששיתפת פעולה עם טארוס ריילי, אתם גם נמצאים באותו צוות של 'Jukeboxx'. ספרי לנו על "Sugar Love". זה נראה כאילו החיבור ביניכם טבעי.
"Sugar Love זה צ'ון סקסי. טארוס ואני כותבים ביחד שנים. הייתי שותפה ל-'Gimme Likkle One Drop' ו-'Getty Getty No Wante' בכתיבה. בדיוק כמו הצ'ונים האלה גם זה נוצר. אוירה כיפית וחיובית זה מה שהיא יוצרת".

רוב הצ'ונים שלך מדברים על אהבה. אפשר לקרוא לך מאהבת אולטימטיבית?
"מצחיק. אני כותבת על השראה וצורות של אהבה. לאנושות, לבורא עולם, רומנטיקה. אי אפשר להכריז שאני מאהבת אולטימטיבית. יש מישהו כזה בכלל?".

 

AlaineSmileאיליין והחיוך. הדלק שלה (אינסטגרם)

את כל הזמן מחייכת וחיובית. זו התשוקה מאחורייך?
"וואי. אני באמת אסירת תודה על מה שהשגתי וזו הפרנסה מהמוזיקה. הכרת התודה שלי והדלק שלי נובע מזה. זו המטרה שלי. אני אוהבת את מה להרגיש מחויכת ולכן אני משתדלת לחייך מתי שאני יכולה. להיות חיובי זה נותן לך תחושה טובה. החיים קצרים מדי כדי לו להתמקד בדברים הטובים או לפחות לשאוף אליהם".

לאחרונה עשית יחד עם הצוות שלך, טארוס ודין פרייזר, לא מעט הופעות באירופה. איך היתה החוויה?
"מדהים. הקהל תמך בלי סוף והיה מדהים. חלק מההופעות היו לעשרות אלפי אנשים, ככה שזה באמת היה מדהים".

עם כל שיתופי הפעולה האלו ועבודה עם לא מעט מפיקים, נותרו לך חלומות?
"ברור. אני כל הזמן רוצה לגדול ולהתרחב. אני מצפה ליותר שיתופי פעולה ועבודה משותפת. הופעתי בהרבה מקומות אבל יש עוד חלומות. אשמח להופיע בישראל ובהוואי".

נשאר לך זמן למשפחה?
"איזון זה הכי חשוב. אני מקדישה זמן למה שחשוב ומחלקת אותו נכון".

מילים אחרונות שלך.
"תודה על התמיכה, באמת תודה. מעריכה את זה. המון אהבה".

לעוד עדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

 

About the Author :

Leave a reply