מלכה וצדקה: ליידי סו משיקה אלבום חדש
25 באוקטובר 2014  //  By:   //  אלבומים חדשים, דאנסהול, חדשות, חדשות אחרונות, טיונים חדשים  //  No Comment

אולי היא לא לוהטת כמו בעבר, אבל "מומה סו" חיה ובועטת. "Alter Ego" יצא לאוויר העולם ב-18 בנובמבר וכל ההכנסות לקרן הצדקה שלה למען נשים מוכות. ברס האמונד, UB40 ואחרים הגיעו לתת כתף

Lady-Saw-Alter-Egoשומרת על ההייפ. ליידי סו על עטיפת האלבום החדש

בשנות ה-90 היא הייתה המלכה הבלתי מעורערת של הדאנסהול. אז נכון שהיום ספייס וגם ג'יי קפרי אולי מתנגנות הרבה יותר בדאנסים ובג'מייקה בפרט, אך אי אפשר להוריד מערכה של "מלכת הדאנסהול", ליידי סו.

ב-18 בנובמבר "מומה סו", שנושאת את השם מריון הול תשחרר את אלבומה התשיעי "Alter Ego". אז אמנם היא הבטיחה בסוף שנת 2013 שהיא חוזרת לגוספל מיוזיק, אבל סו מבטיחה אלבום מגוון שיכלול גם גוספל, כמובן שגם דאנסהול ואפילו סוקה.

באלבום היא מבטיחה שיתופי פעולה עם UB40, להקת הרגאיי הבריטית, עם אמן ההיפ הופ, פלוריידה, וגם עם ברס האמונד הוותיק. בינתיים היא חשפה את הצ'ון "Hoping" שיופיע באלבום ממש בשבוע שעבר.

חלק מהכנסות האלבום ילכו לקרן הצדקה שסו פתחה עבור נשים מוכות וכאלו שנזקקת לתמיכה. "גדלתי כמישהי שתמיד קיבלה תמיכה, זה משהו שתמיד היה בסביבה", הצהירה אמנית הדאנסהול בת ה-42.

ב-25 בנובמבר, שבוע אחרי ההשקה הדיגיטלית, סו תקיים גם מופע השקה רשמי בקינגסטון שגם חלקים מההכנסות בו ילכו לאותה מטרה. מלכה כבר אמרנו?

גם סו לא יכולה היתה להתעלם מגל האלבומים ששטף את 2014, כאשר עבורה מדובר באלבום תשיעי במספר אבל ראשון מזה 4 שנים. אז אמנם הייתה לה שנה רגועה אבל בכל זאת סו הצליחה לשחרר את "I Don't Care" בהפקה של מרקוס רקורדס, את "Selfie" על ה-"Greatest Creation" רידים המוצלח של Jukeboxx, שיין בראון. וכמובן שהצ'ון שלה עם ביוגל "Infidelity", עדיין מתנגן בקינגסטון.

לעוד צ'ונים, רידימים, חדשות, ראיונות ועדכונים הצטרפו אלינו בפייסבוק

About the Author :

Leave a reply